Manisa Evden Eve Nakliyat  
Şehir MalatyaManisa
YetkiliMustafa Güzel
Telefon

0536 671 30 23

0536 671 30 23

AdresNiyazi Mahallesi, Karakaş Sk. No:58, 44100 Battalgazi/Malatya
Emailuzmanlardestek@gmail.com
Web Site--
Kayıt Tarihi17 Ocak, 2019 Perşembe
Views:
18

Sektörün lider bir taşımacılık firması olan Manisa evden eve nakliyat, kurumsal hizmet anlayışına sahiptir. Müşteri memnuniyetine önem veren söz konusu firma, tüm yüklere özel çalışmalar gerçekleştirmektedir. Nakliyat süreci boyunca en ufak bir sorun ile karşılaşılması söz konusu değildir Manisa taşımacılık firması, Ankara, İstanbul ve Adana başta olmak üzere 81 il için araç desteği sunmaktadır. Şehirlerarası nakliyat hizmetleri, diğer nakliyat hizmetlerine göre daha çok disiplin ve dikkat gerektirmektedir. Yolun uzun olması, eşyalara gelebilecek zarar riskini arttırmaktadır. Ancak Manisa evden eve nakliyat firması, uzman personelleri sayesinde tüm riskleri ortadan kaldırmaktadır. Ayrıca firma eşya güvenliği sağlamak adına gerekli olan önlemleri eksiksiz bir şekilde almaktadır.

Nakliyat Sürecinde Yapılan İşlemler

Manisa evden eve nakliyat firması, talep edilen adreslere ekip yönlendirmekte ve eşyaların incelenmesini sağlamaktadır. Daha sonra projelerde kullanılması planlanan araç modelleri ve ambalaj çeşitleri belirlenmektedir. Firma tüm işlemleri, eşyaların fiziksel özelliklerini göz önünde bulundurarak gerçekleştirmektedir Manisa nakliyat firması, mobilya veya koltuk takımları gibi ev eşyalarını hassasiyet ile paketledikten sonra araçlara yüklemektedir Yeni yaşam alanına getirilen paketler, asansör sistemleri sayesinde pratik bir şekilde dairelere ulaştırılmaktadır. Bu sistem sayesinde de taşınması sürecinin daha hızlı bir şekilde tamamlanması sağlanmaktadır. Manisa evden eve nakliyat, ofis, parça yük veya banka taşımacılığı hizmetlerinde de aynı destekleri sunmaktadır. Ayrıca tüm eşyalar uzman marangoz ustaları tarafından istenilen bölgelere monte edilmektedir. Montaj veya paketleme hizmetleri için ekstra bir ücret söz konusu değildir.

Manisa Nakliyat Araçları

 

Günümüz teknolojisinde üretilmiş olan araç modelleri ile hizmet veren Manisa evden eve nakliyat, tüm yüklere profesyonelce taşımaktadır. Firma bünyesinde bulunan araçların bakımı düzenli bir şekilde yapılmaktadır. Özellikle de söz konusu araçlar, Türkiye’nin tüm yol şartlarına uygun bir şekilde dizayn edilmiştir Hafif veya ağır olan tüm yükler pratik bir şekilde yeni adreslere götürülmektedir Manisa evden eve nakliyat firması, kurumsal yükler için de sigortalı araç modellerini tercih etmektedir.

 

Manisa Evden Eve Nakliyat Fiyatları

 

Manisa evden eve nakliyat fiyatları, yük sayısına ve götürülmesi planlanan adreslerin uzaklığına göre değişkenlik göstermektedir. Ancak firma müşterilerine özel indirim ve kampanyalar gerçekleştirmektedir. Maliyet hesaplamaları sırasında memnuniyet oranları göz önünde bulundurulmaktadır Manisa taşımacılık firması ile iletişime geçebilir ve konu hakkında detaylı bilgi sahibi olma şansı bulabilirsiniz. Ayrıca ücretsiz bir şekilde de adresinize inceleme ekiplerinin gönderilmesini sağlayabilirsiniz.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şehir seçiniz

Ankara Evden Eve Nakliyat

Müşteri Yorumları