Mardin Baltaş Nakliyat
Şehir Mardin
Yetkili
Telefon

0 534 891 80 34

0 534 891 80 34

Adres 175. Sk., Latifiye Mahallesi, Artuklu/Mardin
Email
Web Site --
Kayıt Tarihi 20 Haziran, 2018 Çarşamba

Gelişen dünya çerçevesi doğrultusunda nakliyat sektörü de aynı paralelde kendiliğinden ortaya çıkmış ve bugün tüm sosyal kültürlerinde ortak sorunu olan taşınmanın imdadına yetişmiş bir çözümün adıdır. Yıllar öncesine baktığımız zaman taşınma yorucu ve sıkıcı bir durumdu. Ancak bugün tüm bu ritüellerin son bulduğu bir devrim denilebilecektir. Bu hizmet sayesinde siz elinizi eşyalara sürmeden her şey gözünüzün önünde planlı bir şekilde sürüp gidiyor. Üstelik bu hizmetin düzenli olması sayesinde sizin özenli bir şekilde toplamış olduğunuz eşyalarınız yine aynı hassasiyetle taşınarak yeni yerine ulaştırılmaktadır. Mardin Baltaş Nakliyat olarak bir herhangi bir nedenden dolayı taşınmak zorunda kaldığınız yaşam alanınızdan geride hiçbir şey bırakmayacak şekilde nakliyat işlemlerinizi gerçekleştiriyor.

Eski evinizden yeni evinize geçiş sürecinde eşyalarınızın hiçbir şekilde zarar görmeden taşınıyor olması sizi mutlu edecektir. Dolayısıyla bizler Mardin Baltaş nakliyat olarak sizi nakliyatla ilgili sıkıntıya düşünmeden ve eşyanıza zarar vermeden sıfır riskle taşıyoruz. Biz bize duyulan görevin farkındayız bunun içinde üzerimize düşen görevi en iyi şekilde yapabilmek adına gerekli olan her türlü özveriyi de gösterebiliriz.

Mardin Baltaş nakliyat olarak biz taşımaya başlamadan önce evinize ekspertiz ekiplerimizi göndererek eşyaların durumunu ve değerini tespit ederiz. Bu tespit mekanın durumunu tespit etmek için önemlidir. Bu sayede taşıma zamanın da herhangi bir şekilde aksaklık çıkmasının da önüne geçilmiş olacaktır. Keşif ekibimizin hazırlamış olduğu rapor doğrultusunda eleman ve araç ayarlaması yapılarak planlamanın eksiksiz olması sağlanmış olacaktır. Biz sözlü olan güvenden yana değiliz bunun içinde bize olan güvenin pekiştirilmesi için yazılı sözleşme yaparak eşyalarınızın garanti altına alınmasını sağlarız. Bu sayede içinizde rahat olarak nakliyat sürecine hazır olursunuz. Biz çözüm sunan değil üreten bir firmayız bunun içinde taşımacılık bizimle daha profesyoneldir.

Firmamız kendi geliştirmiş olduğu bir iş takip sistemine sahiptir. Bu yöntem sayesinde araçlarımız kontrol altında tutulur ve geliş gidişlerin tamamı planlı bir şekilde gerçekleştirilir.

Tüm Nakliye Faaliyetlerinde Eşyalarınızı Sigortalı ve Uygun Ambalaj Malzemesiyle Paketleyerek Taşımaktadır.

HİZMET VERDİĞİMİZ BÖLGELER

Şubemizin olduğu ilçeler

  • Artuklu Evden Eve Nakliyat
  • Dargeçit Evden Eve Nakliyat
  • Derik Evden Eve Nakliyat

Hizmet Verdiğimiz İlçeler

  • Kızıltepe Evden Eve Nakliyat
  • Mazıdağı Evden Eve Nakliyat
  • Midyat Evden Eve Nakliyat
  • Nusaybin Evden Eve Nakliyat
  • Ömerli Evden Eve Nakliyat
  • Savur Evden Eve Nakliyat
  • Yeşilli Evden Eve Nakliyat

1 Adet Yorum Var, Mardin Baltaş Nakliyat

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şehir seçiniz

Ankara Evden Eve Nakliyat

Müşteri Yorumları

Mardin Baltaş Nakliyat   31-10-2018

Mardin Baltaş Nakliyat firmamızın kaliteli ve işini önem veren işini titizlik yapan bir firmadır. Hali hazırda ekip desteği neticesinde sürecin çok daha pratik ve güvenli geçmesini sağlayan firma ayrıca zamanı akıllıca kullanmaya da yardımcı oldu ve bizler çok memnun olduk. Mardinden Bursa'ya aracı ile Mardin Baltaş Nakliyat firmasına taşıttık. Ekip çok kibar ve güleryüzlü lakin eşyalarım hiçbir şekilde zarar görmedi çalışanların güler yüzlü olması bizi de ev taşıma telaşı da yok etti. Müsterinin memnuniyetin üst düzeyde tutup bizlere çok memnun etti. Herkese tavsiye ederim. Sizleri de iyi çalışmalar dilerim .