Mardin Milli Asansörlü Nakliyat
Şehir Mardin
Yetkili Cemil Bey
Telefon

0536 671 30 23

0536 671 30 23

Adres 1605. Sk.no : 9-B, Eminettin Mahallesi, Artuklu/Mardin
Email
Web Site --
Kayıt Tarihi 5 Eylül, 2018 Çarşamba

Mardin ilimizden tüm illerimize kusursuz ve sigortalı bir şekilde taşımacılık hizmeti sunan profesyonel Mardin evden eve taşımacılık firması, bu sayede kuruluş döneminden günümüze dek Mardin ilimizden ve internet dünyası üzerinden en çok tercih edilen evden eve nakliyat firmasıdır. Profesyonel anlamda taşımacılık hizmeti sunulan Mardin evden eve nakliyat firmasından bu sayede şehiriçi ve şehirler arası evden eve nakliyat hizmetini güvenle alabilmekte ve ayrıca taşımacılık hizmet bedelini ise, tercihiniz doğrultusunda Mardin evden eve nakliyat firması kurumsal web sitesi üzerinden gerçekleştirebilmektesiniz.

Evden eve nakliyat talebiniz doğrultusunda günün müsait olduğu bir zaman dilimi içerisinde evinize gelen eksperimiz eşyalarınızı inceler. Buradaki tespitimizdeki amaç taşınma gününde her hangi bir aksilik yaşanmaması için yapılır. Evinize gelen eksperimiz tüm eşyaların envanter listesini çıkarır ve eşya miktarıyla orantılı düzeye sahip aracın belirlenmesini, kullanılacak taşıma ekipmanlarının belirlenmesi, çalışacak personel sayısı, kullanılacak ambalajlama malzemelerinin belirlenmesi gibi bir çok detayı önceden değerlendirir. Müşterimize taşıma hizmetlerinin her detayı aktarıldıktan sonra anlaşma sağlanması halinde sözleme ve sigorta kapsamı dahilinde eşyalarınız taşınır.

AMBALAJLAMA PAKETLEME

Eşyaların ambalajlı düzeyde taşınması oldukça önem arz etmektedir. İyi şekilde ambalajı yapılmayan eşyalarda taşınma sırasında zarar görme durumu oluşabilmektedir. Mardin Nakliyat firması olarak bünyemizde çalışan maaşlı, sigortalı elemanlarımız ile eşyalarınızı birinci sınıf ambalajlama malzemeleriyle paketliyor, istediğiniz adrese eşyanızın gönderimini sağlıyoruz.

PARÇA EŞYA TAŞIMACILIĞI

Günlük ve haftalık olarak Türkiye genelinde şehir içi, şehirlerarası gerçekleştirmiş olduğumuz taşımacılık hizmetlerinde ev türünde bulunan eşyalarınızı ekonomik fiyatlar dahilinde kusursuz olarak taşımacılığını sağlamaktayız. Bu hizmetimiz diğer sunmuş olduğumuz hizmetlere göre oldukça kolay ve risk barındırmayan bir hizmet alanıdır.

Parça eşya taşımacılığı hizmetlerine karar vermeden önce ilk olarak eşyalarınızın tespiti için sizlere ücretsiz ekspertiz hizmeti sağlıyoruz. Eşyalarınızın miktarı ve türü görüldükten sonra eşyalarınız için yeterli olan ambalajlama malzemelerini, çalışacak personel sayısı ve müşterimiz ile anlaşma olması halinde nakliye sözleşmesi yapılır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şehir seçiniz

Ankara Evden Eve Nakliyat

Müşteri Yorumları