Mersin Evden Eve Nakliyat
Şehir Mersin
Yetkili Mustafa Güzel
Telefon

0536 054 33 85

0536 054 33 85

Adres Dumlupınar Mahallesi, 1524. Sk. No:8 33130 Yenişehir/Mersin
Email uzmanlardestek@gmail.com
Web Site --
Kayıt Tarihi 18 Ocak, 2019 Cuma

Nakliyat sektöründe faaliyet gösteren Mersin taşımacılık firması, Karadeniz bölgesinin tüm il ve ilçelerine araç desteğin de bulunmaktadır. Firma, parça yük, ofis ve kurumsal taşımacılık noktasında başarıya ulaşmıştır. Özellikle de evlerde bulunan tüm eşyalar, profesyonel uygulama yöntemleri sayesinde sıfır risk ile taşınmaktadır. Mersin evden eve nakliyat, sadece alanında uzman olan ekipler ile hizmet vermektedir. Paketleme, montaj ve taşıma işlemleri esnasında da eşyalara zarar verilmemesine adına çeşitli önlemler alınmaktadır. Kurumsal bir hizmet anlayışına sahip olan Mersin evden eve nakliyat, projelerin gecikmemesi ve teslimatın söz verilen tarihte gerçekleştirilmesine de özen göstermektedir.

 

Mersin evden eve nakliyat Araçları

Kamyon ve tırlar, nakliyat projelerinde yaygın olarak kullanılmaktadır. Ancak bu araçların fiziki durumları, taşıma güvenliği açısından önem arz etmektedir. Mersin evden eve nakliyat bünyesinde bulunan araçlar ise, yeni teknolojiler ile üretilmiştir. Ayrıca tüm eşyalar tek seferde taşınabilmekte ve sürekli git gel yapılmasından dolayı yaşanan maliyet ve zaman kayıpları engellenmektedir. Buna ek olarak araçlar, olumsuz hava şartlarında bile eşya güvenliğini maksimum bir düzeyde sağlamaktadır. Kamyon ve tırlarda bulunan asansör sistemleri sayesinde de tüm eşyalar yüksek katlara bile kolay bir şekilde ulaştırılmaktadır. Firma ağır yüklere veya parça yüklere özel olarak da araç tahsis etmektedir. Mersin evden eve nakliyat tüm araçlar düzenli bir şekilde bakımlardan geçirmektedir.

 

Paketleme Ve Montaj

Mersin evden eve nakliyat firması, tüm projeleri anahtar teslim bir şekilde tamamlamaktadır. Uygulama öncesinde yapılan paketleme ve ambalajlama çalışmaları sayesinde eşyaların çizilme, kırılma ve darbe alma gibi riskleri ortadan kaldırılmaktadır. Ayrıca yeni yaşam alanlarına getirilen mobilya ve dolaplar, firmanın uzman personelleri tarafından hassasiyet ile montaj edilmektedir. Mersin taşımacılık ekipleri, kurulumdan önce eşyaları teker teker kontrolden geçirmektedir. Ayrıca anlaşılan ücret dışında, paketleme veya montaj gibi hizmetler için de herhangi bir ekstra ücret söz konusu değildir.

 

Ekonomik Nakliyat

Sektörün en ekonomik hizmetini sunan Mersin evden eve nakliyat firması, müşterilerine özel kampanya ve indirimler gerçekleştirmektedir. Tüm faaliyetler, makul rakamlar ile yürütülmekte ve aile bütçelerinin zorlanması engellenmektedir. Fiyatlar hakkında detaylı bilgi almak için firma ile iletişime geçebilir veya adresinize ekip yönlendirilmesini sağlayabilirsiniz. Mersin asansörlü nakliyat firması, ücretsiz bir şekilde keşif hizmeti de vererek, eşyalarınızın taşınma maliyetini sizlere bildirmektedir. Ayrıca ödemeler, projenin tamamlanmasından sonra gerçekleştirilmektedir. Müşterilere özel taksitlendirme imkânları da sunulmaktadır.

Hizmet Bölgeleri

Akdeniz nakliyat

Yenişehir nakliyat

Mezitli nakliyat

Erdemli nakliyat

Bozyazı nakliyat

Mut nakliyat

Anamur nakliyat

Silifke nakliyat

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şehir seçiniz

Ankara Evden Eve Nakliyat

Müşteri Yorumları