Mersin Evden Eve Nakliyat
Şehir Mersin
Yetkili
Telefon

0536 855 08 30

0536 855 08 30

Adres Vişneli Mahallesi, Okur Sokak, NO: 50, Merkez
Email
Web Site --
Kayıt Tarihi 28 Mart, 2018 Çarşamba

Sunduğu çoklu hizmetler neticesinde %100 kullanıcı memnuniyeti oluşturan Mersin Evden Eve Nakliyat, taşınma süreçlerinin çok daha hızlı ve kolay olmasını sağlıyor. Söz konusu durumu asansörlü taşımacılık, ofis taşımacılığı, paketleme ve sigortalı taşıma gibi hizmetler ile sağlayan firma, aynı zamanda profesyonel ekip desteği sunmayı da ihmal etmiyor. Uzman ekip, deneyimli olduğundan ötürü süreç içerisinde yaşanabilen potansiyel sorunları tespit ediyor ve böylelikle çok daha stressiz bir sürecin yaşanması mümkün hale geliyor. Aynı zamanda aklınıza takılan tüm sorular adına da anında cevap almanız sağlanıyor. Bunların yanı sıra asansörlü taşımacılık ile çok katlı binalar adına çözüm sunan firma, özellikle yük asansörünün yer almadığı ve dar merdivenli yapılarda taşınmayı kolaylaştırıyor. Kurulan asansör yardımıyla gerçekleşen taşınma işlemi, hızlı olduğu kadar güvenli olmayı da başarıyor.

Ekstra güvenlik önlemi almak isteyen kullanıcıları da düşünen Mersin Evden Eve Nakliyat, bu çerçevede sigortalı taşıma imkanını hizmete sunuyor. Olası bir olumsuzluk karşısında maddi zararın telafi edilmesini sağlayan hizmet, böylelikle değerli eşyalar adına artı bir önlem almayı kolaylaştırıyor.

MERSİN EVDEN EVE NAKLİYAT PAKETLEME

1 Adet Yorum Var, Mersin Evden Eve Nakliyat

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şehir seçiniz

Ankara Evden Eve Nakliyat

Müşteri Yorumları

Mersin Evden Eve Nakliyat   31-10-2018

Daha önce 2 kez ev taşıdım fakat bu kadar sakin stressiz olanını yaşamadım ve yaşamam da. Güler yüzleri, hızlı olmaları, montaj işindeki tecrübeleri ve bunları yaparken çok dikkatli olup hiçbir hasar vermemeleri gerçekten mükemmel. Hem uygunluğuyla hemde tecrübe ve kalitesiyle çok başarılı bir firma . Hiç düşünmeden tercih edin derim.