Mersin Milli Nakliyat
Şehir Mersin
Yetkili Cemil Bey
Telefon

0536 671 30 23

0536 671 30 23

Adres 5632. Sk. no : 45-B, Siteler Mahallesi, Akdeniz/Mersin
Email
Web Site --
Kayıt Tarihi 7 Eylül, 2018 Cuma

Mersin Milli Nakliyat hizmetleri olarak taşımacılık hizmeti için anlaştığımız her müşterimizin memnuniyetini sağlamak bizim temel görevimizdir. Bunun için ekip çalışmasına önem verir kararlaştırılan tarih ve saatte dairenizin önünde oluruz. Evinize gelen keşif ekibimiz öncelikli olarak incelemesini yapar ve fiyatın netleştirilmesi bu sayede mümkün olur. Evden eve nakliyat talep eden kişilerin en çok merak ettikleri konu acaba eşyalarım nasıl bir araç içerisinde taşınacak ve kaç kişilik bir kadro eşya taşıma işleminde görev alacak. İşte ekspertiz hizmetimiz sırasında tüm bu detaylar size aktarılacak ve yapacağımız işi ne kadar önemsediğimiz yaptığımız nakliyat sözleşmesiyle de belgelenmiş olacak. Evden eve nakliyat işlemlerinde bazı incelik ve talepler olabilmektedir. Bu da sigortalı taşımacılık olarak örneklenebilir. Firmamız taşımacılık işlemlerinde eşyanızın güvenliğinin yanı sıra sizin kafanızın da rahat olabilmesi için sigortalı hizmet sunmaktadır. Bunun içinde kafanızda oluşan ya da oluşabilecek tüm sıkıntılar giderilmiş olacaktır. Sigortalı nakliyat sayesinde eşyalarınıza zarar görmez görmüş olsa bile zararınız sigorta firması tarafından karşılanır.

Biz işimizi hiçbir zaman tesadüfe bırakmadık bırakmayız da bunun için yapmış olduğumuz sigortanın hiçbir sebeple yaptığımız hizmetin önüne geçmesini istemeyiz. Çünkü kırılan ve zarar gören eşyanın maddi değerinin yanı sıra bir de manevi değeri vardır. Bazı eşyalar var ki kırıldıklarında her ne kadar yenisini alabiliriz deseniz de maddi karşılığı yoktur. işte biz Mersin Milli nakliyat firması olarak bunun bilincinde hareket eder ve çözümler geliştiririz. Evden eve nakliyat için bize karar vermişseniz taşınma gününde istemeniz halinde tüm evinizi ve eşyalarınızı sizin yerinize biz toplayabiliriz. Ancak bizde bu hizmet talep edilmezse eşyalarınız paketlenir ve ambalajlanarak taşınmaya uygun bir hale getirilebilir.

Ambalajlama hizmetimizde ise beyaz eşyalarınız ve mobilyalarınız kraft kağıtlarla sarılır bu sayede dışarıdan gelebilecek herhangi bir zararında önüne geçilmiş olunur. Aşırı büyük olmayan tüm eşyalarınız özel karton kolilere güzelce yerleştirilir ve desteklenir. Biz eşyanızı taşırken sizin bizim yanımızda zamanınızı harcamanıza gerek yoktur. Yeni evinizde hazırlıklarınızı yapabilirsiniz. Bir kişinin bizim yanımızda olması yeterli olacaktır.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şehir seçiniz

Ankara Evden Eve Nakliyat

Müşteri Yorumları