Muş Baltaş Nakliyat
Şehir Muş
Yetkili
Telefon

0 534 891 80 34

0 534 891 80 34

Adres 166. Sk. No:3, Kültür Mahallesi,Merkez/Muş
Email
Web Site --
Kayıt Tarihi 23 Haziran, 2018 Cumartesi

Taşınma vakti geldiği zaman kara kara düşündüğünüzü tahmin edebiliyoruz. Çünkü bu durum sizi psikolojik anlamda oldukça etkileyecek. İnsanlar için eşyalar önemlidir. Çünkü her eşyanın kıymetinin yanı sıra aynı zamanda manevi değeri vardır. Dolayısıyla eşyanın taşıma işlemi sırasında zarar görmesi ya da kaybolması üzüntüye neden olacaktır. Bunun içinde genelde kişiler taşınma esnasında kendileri değil bu işe gerçek anlamda yapan profesyonelleri tercih edeceklerdir. Evet, eskiden nakliyat kendi kendinize çözmeniz gereken bir durum olabilirdi. Ancak günümüzde kendi kendine gelişmiş olan bu sektör sayesinde taşınma işlemi de stres olmaktan çıkmıştır. Kendi eşyalarını taşıma çabası içine giriyorlar. Bu çaba sonucunda, taşıma konusunda bilgi sahibi olmayan insanlar eşyalarına daha çok zarar veriyor. Bu neden ile güvenli taşıma imkanı sunan firmamız sizlere yardımcı olacaktır.

Muş Baltaş Nakliyat taşıma işleminde teknolojinin de imkanlarını kullanarak en doğru yöntemlerin gerçekleştirilmesini sağlar. Bunun yanı sıra vermiş olduğu sigortalı nakliyat sayesinde tüm bu kafanızdaki soru işaretlerinin de ortadan kaldırılmasını sağlayacaktır. Firmamız yalnız Muş değil aynı zamanda çevre ilçe ve şehirlerde nakliyat hizmetini sunmaktadır. Özellikle asansörlü nakliyat hizmetimiz bu konuda her zaman tercih neden olarak bilinmektedir.

Asansörlü Nakliyat Nasıl Yapılır?

Günümüzde inşa edilen konutlara baktığımız da büyük bir çoğunluğunun yüksek katlardan oluşmuş olduğunu görebiliyoruz. Dolayısıyla bu tarz binalarda eşyaların daire içerisinden taşınması da pek mümkün değildir. Üstelik bu şekilde bir taşıma hizmeti beraberinde eşyanın da zarar görmesine neden olabilecektir. Firmamız hizmet verirken asansörlü olarak nakliyat hizmeti sağlamakla birlikte eşyalarınızın da zarar görmesinin önüne mutlak suretle geçecektir. Sigortalı, asansörlü ve garantili bir hizmet sunarak size en doğru çözümleri de sağlayabiliriz.

Nakliyat İçin Ücretler Nasıl Hesaplanır?

Genel olarak bütün nakliye firmaları, genel bir fiyat söyler. Eşyanın ne kadar olduğunu ya da kaç kilometre yol yapacağını hesaplamadan bir fiyat biçer. Fakat biz, şehirlerarası nakliye için fiyatlarımızı, gidilecek yol ve eşya yoğunluğuna göre yapmaktayız. Şehirlerarası nakliye için, şoförlük tecrübesi en yüksek olan personellerimizi tercih etmekteyiz.

HİZMET VERDİĞİMİZ BÖLGELER

Şubemizin olduğu ilçeler

  • Bulanık Evden Eve Nakliyat

Hizmet Verdiğimiz İlçeler

  • Hasköy Evden Eve Nakliyat
  • Korkut Evden Eve Nakliyat
  • Malazgirt Evden Eve Nakliyat
  • Merkez Evden Eve Nakliyat
  • Varto Evden Eve Nakliyat

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şehir seçiniz

Ankara Evden Eve Nakliyat

Müşteri Yorumları