Muş Milli Şehirler Arası Nakliyat
Şehir Muş
Yetkili Cemil Bey
Telefon

0536 671 30 23

0536 671 30 23

Adres 182. Sk. 14-B Kültür Mahallesi, Merkez/Muş
Email
Web Site --
Kayıt Tarihi 8 Eylül, 2018 Cumartesi

Evden eve nakliyat bilindiği üzere eşyaların başka bir adrese ulaştırılmasıdır. Bunun içinde insanlar evlerini taşımak istedikleri zaman hasar görmemeleri için önleyici olan tedbirlere başvurmaktadırlar. Deneyimli ve profesyonel bir şekilde hizmet veren firmamız eşya taşıma işleminde monte ve demonte işlemlerini de yine aynı şekilde uzman kişiler tarafından yapar.

Evden eve nakliyatta yalnızca eşyaların taşınması değil bulunduğu yerden demonte edilerek yeni yerlerine kurulması anlamına gelmektedir. Bunun içinde firmamız hazır olarak alınan eşyaları yine aynı şekilde hazır bir konumda teslim eder. Bu hizmet esnasında bizim neler yapmamız gerektiğini tarif etmeniz eşyaların istediğiniz yere yerleştirilmesini de sağlayacaktır.

Evlerinizde bulunan eşyaların zarara izin verilmemesi gayesiyle, bulundukları pozisyonda parçalarına ayırma süreçleri ve ambalajlama işlemleri yerine getirilerek başka bir eve nakliyesi ile tekrar kurulumlarının yapılması ve tasarrufa hazır bir şekle getirilmesi işlemleri evden eve nakliyat süreçlerinin içeriğini oluşturmaktadır.

Evden eve nakliyat uzman ellerce yapılması gereklidir. Aksi takdirde ciddi ve de telafisi olmayacak sonuçlarla karşılaşmak mümkün olacaktır. eşya taşıyan kişilerin işlerinin yalnızca bu olması taşıma sırasında alınacak olan önlemler için doğru tercih olacaktır. bir firma olarak nakliyat hizmeti verirken kapalı ve çelik kasalı araçlarımızla hizmet eder ve güçlü kurumsal yapımızla güvenli bir yolculuk sunarız.

Nitelikli ve yeterli bir takviyeyle problemsiz bir taşınma gerçekleşecektir. Evden eve nakliye ne demektir? Sualini oldukça fazla sayıda insan sormakta ve bu deyimin sadece taşınma şeklinde bilinmesi de tatmin edici olmayan bir malumat şeklinde kabul edilmektedir. Taşınma programında direkt fiiliyata geçmeden evvel, sistemli bir taslak oluşturulmalıdır.

Firmamız yalnızca nakliyat değil aynı zamanda profesyonel tecrübeyle hizmet gerçekleştirir. Taşıma işleminin her aşamasından sizi koruyarak herhangi bir sorun yaşamamanızı sağlarız. Nakliyat işlemind evermiş olduğumuz hizmetler ise şu şekildedir.

Ekspertiz

Nakliye planlamasının tam manasıyla düzgün ifa edilebilmesi doğrultusunda taşınacak mekanda tetkik anlamı taşıyan ve ayrıca organisazyonumuzun ücret almadan sunduğu ekspertiz aşamasından faydalanabilirsiniz.

Nakliyat sigortası

Taşıma sigortası, eşyalarınızı transfer faaliyetleri sırasında ihtimal dahilinde olan ve hesap edilmeyen hallere ve zararlara karşı garanti altına alır.

Sökme ve Monte

Evde bulunan eşyaların düzgün şekilde paketlenmeleri, nakil aracına muntazam istiflenebilmesi ve hasar görmeden taşınması amacıyla sökme hizmetleri tarafımızdan yapılmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şehir seçiniz

Ankara Evden Eve Nakliyat

Müşteri Yorumları