Nevşehir Milli Asansörlü Nakliyat
Şehir Nevşehir
Yetkili Cemil Bey
Telefon

0536 671 30 23

0536 671 30 23

Adres Çekiç Çeşme Sk. No:22-B, Karasoku Mahallesi, Merkez/Nevşehir
Email
Web Site --
Kayıt Tarihi 8 Eylül, 2018 Cumartesi

Şehirlerarası taşıma, bölgesel nakliyeye nispeten uzak kilometre konu edinen transfer biçimidir. Taşımacılık yönüyle ayrımı yoktur. Şehirler arası nakliyede mesafe fazladır. Bu nedenden ötürü, bu amaç gayesiyle kullanılacak nakliye vasıtalarının uzun yola karşı korunaklı ve güvenli yapıda bulunması icap etmektedir. Kurumumuzun istihdam ettiği iller arası taşıma taşıtları, sağlam ve güvencelidir.

Yerinde İnceleme işlemiyle taşıma işlemleri başlar ve lüzumlu olan araç, eksper raporu ile tanımlanır. Anlaşmanın ardından ev eşyaları ve elektronik aygıtlar sigortalanır. Kırılabilir möble ve beyaz eşyaların özel bir biçimde korunaklanması ve diğer eşya ve malzemelerin korunaklanması işlemlerinden itibaren, asansörle kapalı kasalı araca, eşyalar yüklenir. İlk önce hacimli ve dayanıklı ev eşyaları istiflenir ve sonrasında kırılgan ev eşyaları ve cihazlar istiflenir. Çelik kasalı kamyon, kamyonet ve tırlarımızın ev eşyası nakli hizmeti amacıyla spesifik bir şekilde imal edilmesiyle, şehirler arası nakliyatta taşınan eşyaların ziyan görmeye karşı muhafaza edilmesi tam olarak temin edilmektedir.

Asansörlü Nakliyat

Asansörlü ev nakliyat veya ofis nakliyesi, söz konusu gelişmelerden bir tanesidir ve taşınmayı oldukça kolay bir duruma getirmiştir. Taşınmaları zor ve büyük eşya ve malzemelerin, asansörlü nakliyat aracılığıyla nakledilmesi, nispeten kısa sürede ve daha emniyetli şekilde mümkün olabilmektedir. Asansörlü nakliyat kullanan nitelikli bir nakliyat kuruluşu katkısıyla farklı bir mevkiye yerleşmek eskisi kadar zahmetli bulunmayacak ve adeta keyif verecektir.

Ofis Taşımacılığı

İş yeri transferi öteki nakliye tiplerinden farklı anlamda çok daha titizlik ve deneyim gerektiren bir nakliye biçimidir. İş yerinizin taşınması mevzuunda işletmemize ulaştığınızda öncelikle taşıma hizmetlerimizde görevlendirdiğimiz personelimiz adresinize gelir ve ofisinizdeki eşyaları tetkik eder. İnceleme bittikten sonra transfer programı çıkartılır.

Ambalajlama ve Paketleme

Eşya ve malzemeleri transferi için hazırlık nedeniyle uzman personelimiz, sökümlerini ve sonrasında sarma işlemlerini terine getirmektedir. Eşyaların paketlenmesi olayına büyük önem gösteren firmamız muhakkak bütün eşya ve malzemenizi paketlemektedir. Çünkü paketleme yapılmamış bir biçimde nakledilen eşyalarınızın zarar ihtimalleri kesin gibidir. Sarma hizmetleri eşya ve yüklerin hasar görmeleri ihtimalini ekseriyetle gidermektedir. Eşyaların paketlenmesi programının tamamlanması akabinde malzemeler tedbirli bir şekilde taşıyıcı araca istiflenir.

1 Adet Yorum Var, Nevşehir Milli Asansörlü Nakliyat

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şehir seçiniz

Ankara Evden Eve Nakliyat

Müşteri Yorumları

Nevşehir Milli Asansörlü Nakliyat   31-10-2018

Evimizi taşıdığımız zamanlar hep stresli ve eşyalar hasar görücek diye yüreğim hep ağzımda olur bu sefer arkadaşlarımın tavsiyesi üzerine bu firmayı tercih ettim ve ilk defa hasarsız sorunsuz nakliyat hizmeti oldu . İlk önce geldiklerinde eşyalara paketleme ve sigorta yapıldı sonra özenli ve titiz şekilde eşyaları araca yükleyip yeni evime götürdüler cidden temkinli ve özenle eşya taşıdılar. Sizlere memnuniyetle bu firmayı tavsiye ediyorum eşyalarım hasarsız yeni evime taşındı.