Niğde Evden Eve Nakliyat
Şehir Niğde
Yetkili Mustafa Güzel
Telefon

0536 054 33 85

0536 054 33 85

Adres Yenice Mahallesi, Bankalar Cad., 5120 Merkez/Niğde Merkez/Niğde
Email uzmanlardestek@gmail.com
Web Site --
Kayıt Tarihi 20 Ocak, 2019 Pazar

Evlerde ve ofislerde bulunan eşyalar, farklı adreslere götürülmektedir. Götürülme işlemleri ise Niğde evden eve nakliyat firması tarafından profesyonel bir şekilde gerçekleşmektedir. Talep edilen adreslere maksimum 1 gün içerisinde ekip yönlendiren firma, ofis ve kurumsal yük taşımacılığı hizmetleri de vermektedir. Tüm eşyalar uzman personeller sayesinde sıfır risk ile işlem görmektedir. Niğde evden eve nakliyat, İstanbul2un diğer tüm ilçelerine sevkiyat düzenlemektedir. Ayrıca yüklere özel olarak belirlenen araç modelleri sayesinde de taşıma güvenliği maksimum bir düzeyde sağlanmaktadır. En ufak bir eşyanın zarar görmemesi için gerekli olan tüm önlemler eksiksiz bir şekilde alınmaktadır. Niğde nakliyat, müşterilerini memnun etmek için de cüzi rakamlar ile hizmet vermektedir.

 

Üst Düzey Paketleme

Eşyaların yüklenmesi veya bina içerisinden çıkartılması sırasında zarar görmemesi için dikkatli bir şekilde paketlenmesi gerekmektedir. Niğde evden eve nakliyat ekipleri ise, paketleme işlemlerini birinci sınıf kaliteye sahip olan ambalajlar ile gerçekleştirmektedir. Mobilyalar başta olmak üzere, tüm yüzeyler en az kit olacak bir şekilde sarmalanmaktadır. Bu sayede eşyaların çevresel etkenlere karşı daha dayanıklı olması sağlanmaktadır. Ayrıca ofis malzemeleri, parça yükler ve diğer malzemeler de aynı hassasiyet ile paketlenmektedir. Niğde evden eve nakliyat personelleri montaj noktasında da destek sağlamaktadır. Yeni yaşam alanına getirilen ev eşyaları, uzman marangoz ustaları tarafından pratik bir şekilde kurulmaktadır.

 

Niğde Evden Eve Nakliyat Kamyonları

Taşıma işlemlerinin daha sağlıklı bir şekilde gerçekleştirilmesi için kapalı kasa kamyon veya kamyonetlere ihtiyaç duyulmaktadır. Niğde evden eve nakliyat firması bünyesinde bu tarz araçlar bulunmaktadır. Ayrıca tüm araçlar düzenli bir şekilde kontrollerden geçirilmektedir. Yine günümüz teknolojisine sahip olan kamyonlar, asansörlü taşımacılık projelerine de uygun bir şekilde dizayn edilmiştir. Örneğin yüksek katlarda bulunan daireler için kullanılan asansörlü araçlar, taşıma kolaylığı sağlamaktadır. Niğde evden eve nakliyat firması, ekonomik fiyatlar ile hizmet vermeye de özen göstermektedir. Bu nedenle yakıt tüketimi düşük olan araçları tercih etmektedir.

 

Nakliyat Hizmetleri

Niğde evden eve nakliyat firması, her türlü yükü taşıyabilecek bir kapasiteye sahiptir. İster ağır, ister hafif hiç fark etmeksizin tüm yükler profesyonel bir şekilde adreslere ulaştırılmaktadır. Ayrıca müşterilere özel yapılan indirim ve kampanyalar sayesinde de taşımacılık ücretleri düşürülmektedir. Paketleme ve montaj gibi hizmetler için de herhangi bir ek ücret istenmemektedir. Niğde evden eve nakliyat günün her saati hizmet vermekte ve anlık araç desteği sağlamaktadır.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şehir seçiniz

Ankara Evden Eve Nakliyat

Müşteri Yorumları