Niğde Milli Nakliyat
Şehir Niğde
Yetkili Cemil Bey
Telefon

0536 671 30 23

0536 671 30 23

Adres Deniz Sk. 39-C, Selçuk Mahallesi, Merkez/Niğde
Email
Web Site --
Kayıt Tarihi 10 Eylül, 2018 Pazartesi

Niğde Milli nakliyat olarak taşımacılık sektörü içerisinde yıllarını vermiş gereken her türlü tecrübeyi kazanmış ve müşterilerin ihtiyaçları doğrultusunda kaliteli nakliyat hizmeti sağlamaktayız. Biz hizmet vermiş olduğumuz nakliyat sektörü kapsamında her zaman özel çözümler üreterek taşımacılığı profesyonel bir boyuta taşımış bulunuyoruz. Özel paketleme, istif ve montaj ekiplerimizle kendi farkımızı ortaya koyacak biçimde hareket ederiz. Firmamız kendi geliştirmiş olduğu müşteri analizi programını da kullanarak gelen talebi en ince ayrıntısına kadar belirledikten sonra hareket etmektedir. ,

Siz değerli müşterilerimizin bizim deneyimlerimizden yararlanabilmesi adına danışmanlık hizmeti de sağlamaktayız. bunun için bizi telefonla aramanız yeterli olacaktır. bizde telefon görüşmemiz sırasında eşya taşıma işleminde nasıl hareket ederiz size ayrıntılı bir şekilde anlatırız. Özellikle de nakliyat fiyatlarının belirlenmesi noktasında eşya sahiplerinin de elde edecekleri avantaj bildiklerinden dolayı memnuniyet üst seviyede tutulmuştur.

Ücretsiz Ekspertiz

Niğde Milli nakliyat ücretsiz olarak ekspertiz hizmeti de sağlar. Bu sayede eşyaların sigortalanması ve en ince detaylarına kadar gerekli bilgilendirme yapılmış olur. Sonuç aşamasına kadar tüm sürecin planlanması firmamız yetkilileri tarafından yapılmaktadır. Sigorta talep edilmiş ise sigorta şirketleri ve sigorta firmaların bize verdiği yetkiler dahilinde sigorta işlemleri de gerçekleştirilmektedir. Sigortalı nakliyat sayesinde eşyalar güvenli bir şekilde nakliyat sürecine hazır hale getirilmiş olacaktır. Sigorta kapsamında yer alan doğal afet, kaza ve diğer hasarlarında tamamen tazmin edilmesi sağlanarak müşteri mağduriyeti de ortadan kaldırılmış olur. Sigortalı taşımacılık nakliyat sırasında meydana gelebilecek her türlü probleme karşı sizi güvence altına alır.

Niğde Milli nakliyat sektörde kurumsal olarak hizmet vermektedir ve tüm çalışma izinleri alınmıştır. Bünyemizde yer alan çalışanlarımızın tamamı kendi alanlarında uzman olmakla birlikte bizim maaşı elemanlarımızdır. Firmamız araç filosuna baktığımız zaman ise geniş bir seçenek olduğunu görebilirsiniz. Buna göre eşyanız ister 1+1.2+1,3+1 ve 4+1 olmak üzere hangi boyutta olursa olsun araçlarımız rahatlıkla taşıyabilmektedir. Araçlarımızın kasa bölümleri nakliyat için özel olarak dizayn edilmiştir. Zemin halı kaplama olup kenarlarda eşyanın sabitlenebilmesi için gerekli düzenlemeler yapılmıştır.

1 Adet Yorum Var, Niğde Milli Nakliyat

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şehir seçiniz

Ankara Evden Eve Nakliyat

Müşteri Yorumları

Niğde Milli Nakliyat   01-11-2018

Evi taşırken sürekli korku içinde olurum ilk defa sorunsuz stressiz keyifli bir taşıma gerçekleşti iyiki bu firmayla iletişim kurmuş eşyalarımı onlarla taşımışım hem pratikler hem işlerini seviyorlar hemde eşyalarım hasarsız bir şekilde evime taşındı . Ayrıca eşyalarınızı özen ve titizlik göstererek taşıyorlar ve eşyalarınıza sigorta yapıyorlar. Sizlerde stressiz rahatlıkla ev taşımak istiyorsanız size bu firmayı öneririm.