Ordu Evden Eve Nakliyat
Şehir Ordu
Yetkili Mustafa Güzel
Telefon

0536 054 33 85

0536 054 33 85

Adres Düz Mahallesi, Süleyman Felek Cd. No:3, 52100 Ordu Merkez/Ordu
Email uzmanlardestek@gmail.com
Web Site --
Kayıt Tarihi 20 Ocak, 2019 Pazar

Taşımacılık sektörünün lider bir firması konumunda olan Ordu evden eve nakliyat, tüm yükleri, profesyonel bir şekilde taşımaktadır. Firma talep edilen adreslere ekip yönlendirmekte ve eşyaların incelenmesini sağlamaktadır. İncelemeler sonucunda projede kullanılması planlanan araç ve ambalaj çeşitleri belirlenmektedir. Ordu evden eve nakliyat, kurumsal yük ve parça yük gibi taşımacılık alanlarında da hizmet vermektedir. Ayrıca firma, her zaman ürün güvenliğini maksimum bir düzeyde sağlamakta ve en ufak bir eşyanın zarar görmemesi için her türlü önlemi almaktadır. Ayrıca nakliyat projeleri, müşterilere temin edilen zaman dilimlerinde tamamlanmaktadır.

 

Paketleme Ve Taşıma

Eşyaların çevresel etkenlerden dolayı zarar görmemesi için gerçekleştiren ambalajlama çalışmaları, yüzde yüz başarı sağlamaktadır. Ordu evden eve nakliyat ekipleri, küçük, büyük hiç fark etmeksizin tüm eşyaların yüzeylerini en az iki kat olacak bir şekilde sarmalamaktadır. Paketlerin içerisine yerleştirilen köpük malzemeleri sayesinde eşyaların çevresel etkenlerden dolayı zarar görmesi engellenmektedir. Ordu evden eve nakliyat firması, tüm uygulama alanlarında doğruluğu bilimsel olarak kanıtlanmış olan yöntemleri kullanmaktadır. Örneğin paketlenen eşyalar, asansör sistemleri sayesinde pratik bir şekilde dairelere çıkarılmaktadır. Aynı destek, eşyaların binadan indirilmesi noktasında da kullanılmaktadır.

 

Montaj İşlemleri

Ordu evden eve nakliyat ekipleri, yeni yaşam alanına getirilen mobilya ve koltuk takımlarını kısa bir süre içerisinde monte etmektedir. Montaj çalışmaları, alanında uzman marangoz ustaları tarafından gerçekleştirilmektedir. Özelliklede dolap gibi hassas ürünler, dikkatli bir şekilde kurulmaktadır. Ordu nakliyat, müşteri memnuniyetini sağlamak adına, montaj ve paketleme hizmetleri için herhangi bir ücret talep etmemektedir. Ayrıca ofis taşımacılığı hizmetleri için de kurulum desteği verilmektedir. Kitaplıklar, masalar ve dolaplar, kısa bir süre içerisinde eski haline getirilmektedir. Vidalama sırasında da yüzeylerin çizilmemesi için her türlü önlem eksiksiz bir şekilde alınmaktadır. Ordu evden eve nakliyat firması, tüm projeleri anahtar teslim olacak bir şekilde tamamlamaktadır.

Ordu evden eve nakliyat Fiyatları

Ordu evden eve nakliyat firması, tüm taşımacılık hizmetlerini makul rakamlar ile gerçekleştirmektedir. Müşterilere özel olarak yapılan indirim ve kampanyalar sayesinde söz konusu fiyatlar bir hayli düşürülmektedir. Ekipler, eşya sayısını, tonajını ve götürülmesi planlanan bölgenin uzaklığını tespit ettikten sonra fiyat vermektedir. Ayrıca Ordu şehirlerarası nakliyat, parça yükleri, ofis malzemelerini ve kuru yükleri de makul rakamlar ile taşımaktadır. Konu hakkında detaylı bilgi almak için firma ile iletişime geçebilir ve talep ettiğiniz adreslere araç gönderilmesini sağlayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şehir seçiniz

Ankara Evden Eve Nakliyat

Müşteri Yorumları