Ordu Milli Evden Eve Nakliyat
Şehir Ordu
Yetkili Cemil Bey
Telefon

0536 671 30 23

0536 671 30 23

Adres Nefsi Bucak Cd. No:24-B, Bucak Mahallesi,Merkez/Ordu
Email
Web Site --
Kayıt Tarihi 10 Eylül, 2018 Pazartesi

Nakliyat sektörünün tamamında olduğu gibi Ordu bölgesinde de nakliyat hizmetimizi en doğru şekilde gerçekleştirebiliriz. Bizim kalitemizi ön plana çıkaran en önemli desteğimiz profesyonel taşıyıcı elemanlarımızdır. Bu elamanlarımız gecesini gündüz yaparak 24 saat size sorunsuz kaliteli ve eksiksiz bir hizmet sağlayabilir. Bizden nakliyat hizmeti almak demek eşyalarınızın güvenli olarak yeni yerlerine ulaştırılması demektir. Ordu Milli evden eve nakliyat firmamız bugüne kadar bireysel ya da kurumsal müşterilerine garantili hizmet vermiş ve bundan sonraki süreçte de aynı hassasiyeti sürdürmektedir.

Ordu Milli evden eve nakliyat taşımacılık sektöründe paketlemeye daha fazla önem verir. Çünkü iyi paketlenmiş bir eşyanın dışarıdan gelecek darbelere karşın dayanıklılığı artırılmış olur. bizde bunun için diğer firmaların dışına çıkarak paketleme işlemlerinde bayanların tecrübesinden faydalanırız. Paketleme talep edilmesi halinde eşyalarınız bayanlar tarafından en doğru teknikler kullanılarak paketlenir. Bir bayanın eşya taşıması mümkün olmayacağından dolayı eşyaları taşıma görevi erkek personellerimiz tarafından yapılır ancak istenirse asansörlü nakliyat hizmeti de sağlanacaktır.

Ordu Milli evden eve nakliyat işini güvenle yaparak iş ve işçi güvenliğini de dikkate alır. Bunun içinde çalışma koşulları sırasında personelini de düşünerek hareket eder. Bu nedenle çalışan her personelimiz sigortalı olarak hizmet verir ve olası bir duruma karşın sorumluluk sizden çıkarılmış olacaktır. Firmamız bünyesinde çalışan tüm personelimiz kendi alanında uzman ve kalifiyedir. Bu nedenle de bizimle çalışan acemi personel eşya taşıma işleminde kesinlikle görevlendirilmez.

Asansörlü Evden Eve Nakliyat

Eşya taşımada son yıllarda geliştirilmiş olan en büyük teknoloji asansörlerdir. Eskiden en yüksek katlara bile elle ve insan gücüyle çıkarılan eşyalar muhtemel taşıma sırasında zarar görebilir ya da nakliyat uzun bir zaman alabilirdi. Ancak asansörlü nakliyat tüm bu riskleri ve zaman kaybını da ortadan kaldırmıştır.

Evden Eve Nakliyat

Firmamız Ordu bölgesi için güvenli bir şekilde eşyalarınızı taşıyacaktır. Ancak taşıma işlemi yalnız Ordu ile sınırlı değil tüm il ve ilçelere başarılı bir nakliyat hizmeti sağlanabilmektedir. Amacımız daha çok müşterimize garantili ve kaliteli bir nakliyat hizmetini ulaştırabilmek. Bunun içinde gerekli reklam çalışmalarından tutunda referanslara varıncaya kadar her türlü inceliği detaylıca ele alırız.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şehir seçiniz

Ankara Evden Eve Nakliyat

Müşteri Yorumları