Osmaniye Evden Eve Nakliyat
Şehir Osmaniye
Yetkili Mustafa Güzel
Telefon

0536 054 33 85

0536 054 33 85

Adres Esenevler Mahallesi, 15571. Sk. No:8, 80010 Osmaniye Merkez/Osmaniye
Email uzmanlardestek@gmail.com
Web Site --
Kayıt Tarihi 20 Ocak, 2019 Pazar

Bölgenin en köklü firmaları arasında yer alan Osmaniye evden eve nakliyat, taşımacılık işlemlerini profesyonel bir şekilde gerçekleştirmektedir. Eşyalar farklı adreslere lanse edilirken zarar görmekte ve maddi kayıplar meydana gelmektedir. Firma ise, sadece doğruluğu bilimsel olarak kanıtlanmış olan yöntemler sayesinde projeleri sorunsuz bir şekilde tamamlamaktadır. Osmaniye’nin tüm cadde ve mahallerine anlık olarak araç gönderilmektedir. Ayrıca ofis, kurumsal yük ve parça yük taşımacılığı noktasında da destek sağlanmaktadır. Osmaniye evden eve nakliyat firması, müşteri memnuniyetini sağlamak adına ekonomik fiyatlar ile hizmet vermektedir. Özellikle de ev ve ofis taşımacılığı hizmetleri için alanında uzman personeller görevlendirilmektedir. Zira en ufak bir sorunun veya maddi hasarın yaşanmaması için de her türlü önlem alınmaktadır.

 

Hizmet Kalitesi

Nakliyat sektörünün en genel sorunu olan eşyaların zarar görmesi ve projenin gecikmesi, Osmaniye evden eve taşımacılık firması için geçerli değildir. Çünkü firma söz verilen tarih ve saatte adreslere ulaşmakla birlikte, tüm projeleri de 2 gün içerisinde tamamlamaktadır. Ayrıca kaliteli bir hizmet verebilmek adına da günümüz teknolojisinde üretilmiş olan araç modelleri kullanılmaktadır. Osmaniye evden eve nakliyat araçların tamamında, eşya güvenliğini sağlayacak teknik ve donanımsal özellikler bulunmaktadır. Örneğin kasanın arkasında yer alan asansör sistemleri sayesinde paketler kolay bir şekilde kaldırılmakta veya indirilmektedir. Şehirlerarası taşımacılık hizmetleri ise, ekonomik yakıt tüketim özelliğine sahip olan araçlar ile verilmektedir.

 

Eşya Güvenliği

Osmaniye evden eve nakliyat firmasının personelleri ilk olarak taşınılması planlanan eşyaları incelemektedir. İnceleme sonrasında söz konusu eşyalara uygun olan ambalajlar belirlenmekte ve paketleme işlemlerine geçilmektedir. Masalar, halılar ve diğer tüm mobilyalar, en az iki kat olacak bir şekilde sarılmaktadır. Bu sayede çevreden gelen darbeler sonucunda eşyaların zarar görmesi engellenmektedir. Osmaniye evden eve nakliyat ekipleri, yükleme işlemleri sırasında da paketlerin açılmaması için önlemler almaktadır. Özellikle de yüksek katlara çıkarılması gereken yükler için asansör sistemleri tercih edilmektedir. Böylece orantısız insan gücünün yol açmış olduğu deformasyon riskleri de ortadan kaldırılmaktadır.

 

Osmaniye Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Osmaniye evden eve nakliyat firması, memnuniyet oranlarını arttırmak için makul rakamlar ile hizmet vermeye özen göstermektedir. Ev taşımacılığı başta olmak üzere tüm taşımacılık projeleri için yüzde 10 oranında indirim ve kampanyalar yapılmaktadır. Osmaniye evden eve taşımacılık firması, yakın güzergahlar için de herhangi bir araç masrafı talep etmemektedir. Sizde hemen firma ile iletişime geçebilir ve kaliteli bir hizmeti makul rakamlar ile alma şansı bulabilirsiniz. Ayrıca anlık araç ihtiyaçlarınız için Osmaniye evden eve nakliyat firmasından destek alabilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şehir seçiniz

Ankara Evden Eve Nakliyat

Müşteri Yorumları