Osmaniye Uzmanlar Nakliyat
Şehir Osmaniye
Yetkili
Telefon

0536 855 08 30

0536 855 08 30

Adres Alibeyli mahallesi karaoğlanoğlu sokak no :21/2 Osmaniye
Email uzmanlardestek@gmail.com
Web Site http://www.osmanyeuzmanlarnakliyat.com
Kayıt Tarihi 18 Mart, 2018 Pazar

Alanında profesyonel hizmet veren Osmaniye Uzmanlar Nakliyat, teknoloji desteğini de arkasına alarak çeşitli konularda çözümler üretiyor. Firmanın hizmet verdiği çözümler arasında evden eve nakliyat, ofis taşımacılığı ve depolama gibi ihtiyaçlar yer alıyor. Hali hazırda profesyonel ekip desteğine de sahip olan firma, bu sayede işlemlerin güvenli ve hızlı olmasını da mümkün hale getiriyor.

Profesyonel bir ekibe sahip nakliyat firmasıyla çalışarak işlemlerin sadece güvenli ve hızlı bir şekilde gerçekleşmesini sağlamakla kalmaz aynı zamanda çeşitli konularda tasarruf da elde edebilirsiniz. Örneğin işlemlerin hızlı bir biçimde gerçeklemesi, iş hayatınıza bir an önce dönmenizi ve böylelikle ekonomik anlamda zarara uğramamanızı sağlıyor. Çoklu faydalar neticesinde stres yaşamadan taşınmanızı da mümkün kılan Osmaniye Uzmanlar Nakliyat, gelişmiş araç desteği sunmayı da ihmal etmiyor.

Paketleme hizmeti neticesinde kırılabilir eşyalarınız adına ekstra önlem almayı da ihmal etmeyen deneyimli ekip, böylelikle eşyalarınızı çok daha güvenli olacak biçimde taşıyor. Çarpma ya da sürtme gibi faktörlerden korunan eşyalarınız, titizlikle taşınarak yeni evinize ya da yeni iş yerinize naklediyor.

FİRMAMIZIN YAPTIĞI PAKETLEME ÖRNEKLERİ

1 Adet Yorum Var, Osmaniye Uzmanlar Nakliyat

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şehir seçiniz

Ankara Evden Eve Nakliyat

Müşteri Yorumları

Osmaniye Uzmanlar Nakliyat   01-11-2018

Annemin isteği üzerine bahçesi olan bir eve taşınmak için işini seven ve pratik olan bir nakliyat firması araştırmaya başladım sonunda bu firmayı buldum hemen iletişime geçip saat ve gün belirttim . Taşınma günü verdiğim saatte evin önündeydiler hepsi güler yüzlü personeldi hemen ilk eşyaları ambalaj ve sigortaladılar ardından taşımaya başladılar pratikler ve dikkatliler kısa süre içinde yeni eve doğru yola çıkıldı ve sorunsuz bir şekilde taşıma işini bitirdiler kesinlikle pratik ve dikkatliler sorunsuz bir hizmet veriyorlar . Kesinlikle bu firmayı tercih edin derim .