Pars Ankara Evden Eve Nakliye
Şehir Afyon
Yetkili Burhan Bey
Telefon

0 554 646 23 04

0 554 646 23 04

Adres Vişnelik cad, serin sokak, no 21 Merkez/Afyon
Email info@parsnakliyat.com
Web Site http://www.parsnakliyat.com
Kayıt Tarihi 9 Mart, 2018 Cuma

Ankara ve çevresi illere taşımacılık hizmeti veren Pars evden eve nakliye firması, tüm projeleri kusursuz bir şekilde tamamlamaktadır. Ofislerde, yaşam alanlarında ve fabrikalar var olan yükler, firmanın uzman ekipleri tarafından kısa bir süre içerisinde paketlenmektedir. Ankara evden eve nakliye ekipleri, tüm uygulamalara ek olarak önceliği her zaman ürün güvenliğine vermektedir. Bu nedenle de taşıma işlemleri kademeli ve kontrollü bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Firma aynı zamanda talep edilen adreslere de kısa bir süre içerisinde ekip göndermektedir. Sektörün beklentisi olan hizmet kalitesiyle boy gösteren Ankara evden eve nakliye, müşterilerine fiyat konusunda da avantajlı teklifler sunmaktadır.

 

Nakliyat Süreci

Ankara evden eve nakliye ekiplerinin eve ulaşması ile birlikte, taşımacılık işlemleri resmen başlamaktadır. İlk öncellik eşyaların profesyonel bir şekilde paketlenmesine verilmektedir. Yine paketlenen eşyalar, fiziksel özelliklerine uygun olacak bir şekilde araçlara yüklenmektedir. Sevkiyat öncesinde de, yolculuk sırasında yaşanabilecek sorunlar göz önünde bulundurulmaktadır. Ankara evden eve nakliye personelleri, yeni yaşam alanına getirilen yükleri talep edilen adreslere yerleştirmektedir. Ayrıca yerleştirme öncesinde de tüm eşyalar, ev sahibinin huzurunda kontrollerden geçirilmektedir. Zarar gören eşyaların maddi değerleri ise, firma tarafından karşılanmaktadır. Ankara nakliye müşterine her zaman garanti bir hizmet sunmaya özen göstermektedir. Bu nedenle gerek ürün güvenliği, gerekse sigortalı taşımacılık desteği her zaman maksimum bir oranda sağlanmaktadır.

Ankara Evden Eve Nakliye Araçları

Bir nakliyat projesinin en önemli aşaması, şüphesiz ki tercih edilen araç modelleridir. Ankara evden eve nakliye bünyesinde bulunan tır ve kamyon çeşitleri, işlemlerin daha hızlı ve güvenli yapılmasını sağlamaktadır. Firmanın tüm araçları günümüz teknolojisinde üretilmiştir. Bu nedenle de fiziksel ve donanımsal olarak birçok özelliğe sahip olan araçlar düzenli olarak bakımlardan geçirilmektedir. Tır ve kamyonlar ağır yük, hafif yük ve parça yük gibi çeşitli alanlarda da hizmet verebilmektedir. Ankara evden eve nakliye firması, asansörlü taşımacılık noktasında da müşterilerine destek sağlamaktadır. Örneğin küçük binalar için özel olarak getirtilen asansör sistemleri sayesinde, tüm eşyalar pratik bir şekilde yüksek katlara çıkarılmaktadır. Ankara nakliye personelleri, talep edilen adreslere de maksimum 2 iş günü içerisinde araç tahsis edilmesini sağlamaktadır.

Hizmet Ve Fiyatlar

Ankara nakliye, ilk olarak şehirlerarası taşımacılık noktasında hizmet vermektedir. Zira firma Türkiye’de bulunan 81 ilin tamamına düzenli olarak sevkiyatlar gerçekleştirmektedir. Tonajı, sayısı veya çeşidi her ne olursa olsun tüm yükler firma tarafından işlem görmektedir. Ayrıca Ankara evden eve nakliye hizmetleri, makul rakamlar ile gerçekleştirilmektedir. Firma, talep edilen ücretlerin geri ödemelerinde de kolaylıklar sağlamaktadır. Müşteri memnuniyeti odaklı hizmet veren Ankara nakliye, her geçen gün araç sayısını arttırmakta ve uluslararası platformda faaliyetler gerçekleştirmeye hazırlanmaktadır. Firma ile iletişime geçebilir ve konu hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şehir seçiniz

Ankara Evden Eve Nakliyat

Müşteri Yorumları