Rize Baltaş Evden Eve Nakliyat
Şehir Rize
Yetkili
Telefon

0 534 891 80 34

0 534 891 80 34

Adres Çarşı Cd. 8, Çarşı Mahallesi, Merkez/Rize
Email
Web Site --
Kayıt Tarihi 24 Haziran, 2018 Pazar

Firmamız hizmetlerini sunarken her zaman yüksek kalite olmasını tercih etmiştir. Kalite standartlarımızı belirtirken politikamızdan hareket eder ve güvenli nakliyat hizmeti ağlarız. Yatırımlarımızı sağlamlaştırmak adına her yönde güçlü hareket eder ve gerekli olan tüm teknolojik alt yapılarında kullanımını gerçekleştiririz. Evden eve nakliyat sektörü yalnız insan gücüyle yapılmamalıdır. Bu beraberinde kullandığınız malzemelerin kalitesini ve güvenliğini de ön plana çıkaran önemli bir konudur. Biz Rize Baltaş Evden Eve Nakliyat firması olarak vermiş olduğumuz hizmetlerimizde çok yönlü hareket ederek alınacak olan tüm emniyet ve ekonomik tedbirleri de gerçekleştirmektedir.

Evden eve nakliyat bugüne kadar gerçekleştirilmiş en önemli iş alanlarından biridir. Çünkü bu hizmeti kimin ne zaman alacağı belli olmaz. Genel olarak baktığımızda özellikle kiracılar için konuşacak olursak ortalama 7 yıl gibi bir zaman dilimi içerisinde yer değiştirme söz konusudur. Dolayısıyla bu taşınma sırasında işlemin profesyonelce yapılması da önemlidir. Memnuniyet çerçevesinde hizmet veren Rize Baltaş evden eve nakliyat geniş bir referansa sahiptir. Bugüne kadar firma olarak çok sayıda, kurum, şahıs ve diğer eşya taşıma işlemlerini başarıyla gerçekleştirmiş bulunuyoruz.

En Ucuz Evden Eve Nakliyat

Evden eve nakliyat işlemlerinde güvenliğin yanı sıra uygun ücretlerde önemli bir konudur. Rize Baltaş evden eve nakliyat her zaman müşterilerini de düşünerek onların zorluk çekmemesi adına ekonomik çözümlere ağırlık vermiştir. Bugün yalnız Rize değil tüm Türkiye’ye en uygun fiyatlarla nakliyat hizmeti sağlayabiliriz.

Firmamız taşınacak olan eşyanın boyutuna göre en uygun araçları tespit edecektir. Bu anlamda da ücretsiz ekspertiz ekiplerimiz gönderilerek eşyaların tespiti sağlanır. Her türlü eşyalar en güvenli şekilde taşınacağından dolayı ücretsiz ekspertiz hizmeti çok önemlidir. Personellerimiz evinize geldiğinde eşyalarınızı tüm detaylarıyla inceledikten sonra taşıma işlemi için gerekli kararlarında alınmasını sağlayacaktır.

Nakliyat fiyatları belirlenirken mesafe önemlidir. Bunun içinde eşyalarınız tespit aşamasındayken ücretlendirmede gerçekleştirilmiş olacaktır. . Müşterilerimiz için nakliye sektöründe sunmuş olduğumuz faaliyet alanlarımız farklılık yaratmasının yanında kaliteli hizmet vermek konusunda da etkisini göstermektedir.

Biz duyduğunuz güvenle birlikte yıllardır kaliteli nakliyat hizmeti sağlamaktayız. Siz türkiye’nin neresine giderseniz gidin biz sizi gideceğiniz adrese ulaştırabiliriz.

HİZMET VERDİĞİMİZ BÖLGELER

Şubemizin olduğu ilçeler

 • Ardeşen Evden Eve Nakliyat
 • Çamlıhemşin Evden Eve Nakliyat
 • Çayeli Evden Eve Nakliyat

Hizmet Verdiğimiz İlçeler

 • Derepazarı Evden Eve Nakliyat
 • Fındıklı Evden Eve Nakliyat
 • Güneysu Evden Eve Nakliyat
 • Hemşin Evden Eve Nakliyat
 • İkizdere Evden Eve Nakliyat
 • İyidere Evden Eve Nakliyat
 • Kalkandere Evden Eve Nakliyat
 • Merkez Evden Eve Nakliyat
 • Pazar Evden Eve Nakliyat

1 Adet Yorum Var, Rize Baltaş Evden Eve Nakliyat

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şehir seçiniz

Ankara Evden Eve Nakliyat

Müşteri Yorumları

Rize Baltaş Evden Eve Nakliyat   01-11-2018

Şehirdeki evimizden Çamlıhemşine gidecek eşyalarımız vardı komşumuzun önerisi ile bu firma ile iletişim kurarak gün ve saati belirttim ve eşyaların taşınacağı gün hava yağmurluydu ama yine de gelip eşyaları dikkatli ve hızlıca yüklediler eşyalar zarar görmesin diye araca düzenli bir şekilde yerleştirdiler. Olumsuz hava şartlarına rağmen sorunsuz bir taşıma gerçekleştirerek kısa zamanda taşıma işlemini bitirdiler . Sizlerde hem pratik hemde işini severek yapan firma arıyorsanız bu firmayı gönül rahatlığıyla önerebilirim.