Rize Evden Eve Nakliyat
Şehir Rize
Yetkili Mustafa Güzel
Telefon

Adres Engindere Mah, Menders Bulvarı No:175 D:5, 53020 Merkez/Rize Merkez/Rize
Email uzmanlardestek@gmail.com
Web Site --
Kayıt Tarihi 20 Ocak, 2019 Pazar

Türkiye’nin 81 iline taşımacılık desteği sunan Rize evden eve nakliyat firması, talep edilen adreslere ekip yönlendirmektedir. Firma, tüm eşyaları güvenli bir şekilde nakil etmekte ve uygulama aşamasında sorun yaşanmasını engellemektedir. Birçok birey, nakliyat şirketlerine karşı ön yargılı yaklaşmaktadır. Bunun nedeni ise, taşımacılık işlemleri sırasında eşyalara zarar gelmesi ve bir daha kullanılmayacak kadar deforme olmasıdır. Rize evden eve nakliyat firması ise, geliştirmiş olduğu çözüm yöntemleri sayesinde de tüm yükleri sıfır risk ile taşımaktadır. Ayrıca paketleme, montaj ve yükleme gibi işlemlerde alanında uzman ekipler tarafından yapılmaktadır. Ofis taşımacılığı ve kurumsal yük taşımacılığı gibi hizmetler de veren Rize nakliyat, tüm semtlere de maksimum 1 iş günü içerisinde ulaşmaktadır.

 

Ev Taşımacılığı

Özellikle de yaz aylarında gerçekleştirilen ev taşımacılığı işlemleri, yaşam alanlarında bulunan eşyaların farklı adreslere götürülmesi anlamına gelmektedir. Bu süreç içerisinde bir takım sorunlar yaşanmakta ve düzenin oturtulması ciddi zaman almaktadır. Rize evden eve nakliyat firması ise, profesyonel ekipleri sayesinde taşınma sürecini 1 gün içerisinde tamamlamaktadır. Tüm eşyaların yüzeyleri kaliteli ambalajlar ile paketlenmektedir. Paketlerin eşyalar ise fiziksel özelliklerine göre araçlara yüklenmektedir. Rize evden eve nakliyat firması, montaj noktasında da müşterilerine destek sağlamaktadır. Taşıma işlemlerinden önce sökülen dolap ve kabinler, uzman marangoz ustaları tarafından tekrar kurulmaktadır. Ayrıca her türlü yük, dikkatli bir şekilde odalara yerleştirilmektedir.

 

Araç Çeşitleri

Rize evden eve nakliyat firması, eşya güvenliğini sağlamak için çeşitli önlemler almaktadır. Bu önlemlerin birincisi, projeye uygun araç modelinin temin edilmesidir. Eşyaların sayısına ve tonajına göre belirlenen kamyonlar sayesinde taşınma işlemi tek seferde tamamlanabilmektedir. Ayrıca firma bünyesinde kapalı kasa kamyonet ve hafif ticari gibi birçok araç modeli bulunmaktadır. Söz konusu bu araçlar tüm yüklere özel olarak geliştirilmiştir. Rize evden eve nakliyat firması, asansörlü taşımacılık hizmeti de vermektedir. Banka, kurumsal ve parça yük taşımacılığı projeleri için de sigortalı araç modelleri tercih edilmektedir.

Rize Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Belki de piyasanın en ucuz hizmetini veren firma olan Rize evden eve taşımacılık, müşterilerini fiyat konusunda da memnun etmektedir. Tüm projeler makul rakamlar ile tamamlanmakta ve geri ödeme kolaylıkları sağlanmaktadır. Ayrıca Rize evden eve nakliyat firması, paketleme, montaj ve kurulum gibi hizmetler için de ekstra bir ücret talep etmemektedir. Sizde hemen firma ile iletişime geçebilir ve ekonomik bir taşıma desteği alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şehir seçiniz

Ankara Evden Eve Nakliyat

Müşteri Yorumları