Rize Milli Asansörlü Nakliyat
Şehir Rize
Yetkili Cemil Bey
Telefon

0536 671 30 23

0536 671 30 23

Adres Halıcılar Sk. No:14-B, Çarşı Mahallesi, Merkez/Rize
Email
Web Site --
Kayıt Tarihi 12 Eylül, 2018 Çarşamba

Biz firma olarak müşterilerimize hizmet verirken yüksek kalite çerçevesinde hareket ederiz. Kalite standartlarımız çerçevesinde güvenli ve hızlı taşımacılık sağlayabiliriz. Yıllardır hizmet vermiş olduğumuz nakliyat sektörü içerisinde bugüne kadar hiçbir şekilde kaza ile karşılaşmamış olmamız bizi olumsuz yorumlardan da uzak tutmuştur. Firmamızın sağlamış olduğu memnuniyet aynı zamanda referanslarımızı da etkilemiştir.

En Ucuz Evden Eve Nakliyat

Evden eve nakliyat çalışmalarında eşya sigortalama faaliyetlerini aksatmadan yürüten firmamız bu konuda ücretsiz ekspertiz hizmeti vermektedir. Eşya boyutunun herhangi bir sıkıntı yaratmayacağı için eşya boyutu ve taşıma mesafesi herhangi bir evden eve nakliyat fiyatında sorun yaratmayacak şekilde değerlendirmektedir. Araç filomuz içerisinde mevcut araç boyutları her türlü eşya için uygun taşıma imkanı sunmaktadır. Bunun için eşya asansörleri de modüler olup her eşya boyutuna uygun çalışmalar sergilemektedir.

Rize Milli asansörlü nakliyat hizmetimiz sürekli olarak akıllarda kalabilmesi için gerekli olan ekonomik çözümlerde sağlanabilmektedir. Nakliyat sektöründe güven önemli bir konudur. Evinizi ya da işyerinizi taşıtacağınız nakliyat firmasın geçmişinin de mutlaka başarılarla dolu olması gerekir. Bugüne kadar kurumsal ve bireysel anlamda çok sayıda müşterimize hizmet verdik.

Rize Evden Eve Nakliyat

Evden eve nakliyat firması olarak iletişim bilgileri ve müşteri hizmetleri bilgileri web sitesi sayfamızda açık bir şekilde belirtilmiş olup bizlere en kolay şekilde 7/24 ulaşma imkanı sunulmaktadır. Sadece taşınmak için bizleri aramanıza ve bu konuda çekinmeye gerek kalmadan her türlü danışmanlık hizmetinden evden eve nakliyat hizmetleri hakkında detaylı bilgiler alma konusunda bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Firma olarak şunu taahhüt ediyoruz ki bekleme süresi içerisinde size detaylı bir anlatım sunuyoruz. Eşyalarınızın nasıl alınması ve nasıl taşınması gerektiğini ayrıntılı bir şekilde belirterek eşyalarınızla ilgili tüm süreç hakkında bilgi almanızı sağlıyoruz. Taşıma hizmetinde mutlaka her şeyin eksiksiz olarak gerçekleştirilmesi ve gerekli önlemlerin alınması şarttır. Aksi durumda eşyanızın başına gelebilecek olan her türlü sorunu da kabul etmiş olursunuz.

Firma olarak son model araçlarımız ve profesyonel çalışanlarımızla size kaliteli hizmet sağlıyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şehir seçiniz

Ankara Evden Eve Nakliyat

Müşteri Yorumları