Sakarya Evden Eve Nakliyat
Şehir Sakarya
Yetkili
Telefon

0536 855 08 30

0536 855 08 30

Adres Küçükağ Mahallesi, Bayındır Sokak, NO: 89, Merkez
Email
Web Site --
Kayıt Tarihi 28 Mart, 2018 Çarşamba

Profesyonel taşımacılık hizmetleri çerçevesinde asansörlü taşıma, paketleme, sigortalı taşıma ve ambalajlama gibi destekler sunan Sakarya Evden Eve Nakliyat, hızlı ve pratik çözümler oluşturuyor. Bu sayede yeni evinize hızlıca taşınmanızı sağlayan firma, aynı zamanda sunduğu ofis taşımacılığı desteğiyle birlikte iş hayatından geride kalmayarak bir an önce yeni iş yerinize kavuşmanıza da olanak tanıyor. Özellikle profesyonel hayatınızın sekteye uğraması, hem kariyeriniz açısından hem de ekonomik açıdan zarara uğramanıza dahi yol açabilir. Bunun önüne geçmek içinse sürecin hızlı, pratik ve elbette güvenli bir biçimde tamamlanması gerekiyor.

Sunulan hizmetler dahilinde yer alan asansörlü taşıma, özellikle yük asansörüne yer verilmeyen ve bunun yanında dar merdivenlere sahip çok katlı binalarda sorunsuz bir şekilde taşınma işlemi gerçekleştirmeyi sağlıyor. Kurulan asansör yardımıyla sürecin sekteye uğraması engelleniyor. Böylelikle hızlıca yeni evinize taşınmanız mümkün hale geliyor. Üstelik bu sırada paketleme ve sigortalı taşıma hizmetlerinden de faydalanmanız sağlanıyor. Paketleme, eşyalarınızın daha dayanıklı hale getirilmesini mümkün kılıyor. Sigortalı taşıma hizmeti ise maddi zararları telafi ederek ekonomik açıdan olumsuz yönde etkilenmenizi önlüyor.

1 Adet Yorum Var, Sakarya Evden Eve Nakliyat

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şehir seçiniz

Ankara Evden Eve Nakliyat

Müşteri Yorumları

Sakarya Evden Eve Nakliyat   01-11-2018

Eşimin Annesinin yanına taşınma isteği üzerine güvenilir ve disiplinli bir firma araştırmaya başladım sonunda ise bu firma ile konuşup anlaşarak gün ve saat belirleyerek taşınma gününü beklemeye başladık eşim eşyalarına aşırı hassasiyet gösterir ve bu yüzden eşyalarına hasar gelmesinden kokuyordu ama gelen personel o kadar dikkatli ve pratikler ki şaşırdık ama kesinlikle işlerinde bir numaralar. Sizlere kesinlikle tavsiye ederim.