Sakarya Milli Nakliyat
Şehir Sakarya
Yetkili Cemil Bey
Telefon

0536 671 30 23

0536 671 30 23

Adres Tütüncü Sk. No: 2-B, Papuççular Mahallesi, Adapazarı/Sakarya
Email
Web Site --
Kayıt Tarihi 13 Eylül, 2018 Perşembe

Evden eve nakliyat işlemlerinde öncelik eşyanın güvenli bir şekilde yeni adresine ulaştırılmış olmasıdır. Bunun içinde firmamız bünyesinde çalışan her personelimiz özel ihtimam göstererek hareket eder. Evden eve nakliyat denildiği zaman nakliyat, hizmet ve şoför kavramı firmamızın en çok övündüğü konular arasında gösterilmektedir. Evinizdeki eşyalarınız ne kadar emniyetli bir şekilde paketlenirse araçlara yerleştirilmesi de aynen o kadar düzenli olacaktır. Ancak her ne kadar düzenli paketlenmiş ve güzel bir şekilde istiflenmiş olsa da dikkatsiz bir sürücünün taşıyacağı eşyanın zarar görmemesi mümkün değildir. Bunun içinde firmamız bünyesinde çalışan sürücülerimizin tamam psikoteknik kontrollerden geçirilmektedir.

Kesintisiz Nakliye Hizmeti

Nakliyat sektöründe yönetim kadromuz çalışan personeliyle iletişimini her zaman güçlü tutmuştur. Bunun içinde montaj elemanlarımız ve asansörlü nakliyat seçeneğimizle her daim teknik desteği de sağlarız. Nakliyat sırasında işlerin aksamaması önemli bir konudur. Bunun için asansörlerimizin arızalanmaması için gerekli bakımlar düzenli bir şekilde yapılmaktadır. Araç filomuz geniştir ve her boyuttaki eşyaların taşınmasını da güvenli bir şekilde gerçekleştirebilir. Araçlarımızda asansörlerimiz kadar bakımlı ve hijyeniktir. Araç içerisinde bulunan eşyalarınız taşımacılık işlemi sırasında hiçbir şekilde zarar görmeyecektir. Firmamız şehir içi taşımacılığın yanı sıra şehirler arası taşımacılık hizmetine de önem verir. Bunun için deneyimli çalışanlarımız eşyalarınızı araç içerisine güvenli bir şekilde yerleştirdikten sonra araç içerisinde zarar görmemesi sağlanmış olacaktır. Müşteri memnuniyeti bizim her zaman önceliğimiz olmuştur. Bunun içinde sürecin başarılı gerçekleştirilmesi adına gerekli olan incelemeler yapılır ve ücretsiz ekspertiz ekiplerimiz eşyanın boyutlarını değerlendirerek gerekli tüm çalışmaları başlatacaktır.

Ücretsiz Ekspertiz Hizmeti

Firmamız bünyesinde yer alan ekspertiz ekiplerimiz gerekli olan her türlü donanıma sahiptir. Özellikle şehirler arası nakliyat işlemlerinde ekspertiz önemli bir konudur. eşyanın boyutlarının tespit edilerek taşıma işleminin gerçekleştirileceği aracın temini bu şekilde doğru bir şekilde yapılacaktır. Bizimle iletişime geçmeniz durumunda ücretsiz ekspertiz ekiplerimiz evinize gelerek eşyaların ince bir ayrıntısını gözden geçirecek ve bu gözden geçirme sırasında fiyatında belirlenmesi sağlanacaktır. Firmamız fiyat belirlemesinde ekonomik çözümler geliştirir ve size kaliteli hizmet sunar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şehir seçiniz

Ankara Evden Eve Nakliyat

Müşteri Yorumları