Samsun Evden Eve Nakliyat
Şehir Samsun
Yetkili Mustafa Güzel
Telefon

0536 054 33 85

0536 054 33 85

Adres Kale Mahallesi, İstiklal Cd. No:35, 55030 İlkadım/Samsun
Email uzmanlardestek@gmail.com
Web Site --
Kayıt Tarihi 20 Ocak, 2019 Pazar

Nakliyat sektöründe yaşanan sorunlar, bireylerin mağdur olmasına neden olmaktadır. Paketlenmeyen veya yanlış paketlenen eşyalar, bir daha kullanılamaz bir hale gelmektedir. Samsun evden eve nakliyat firması ise, bahsi geçen sorunları kalıcı bir şekilde çözmektedir. Özellikle de evlerde ve ofislerde var olan eşyalar, özenle paketlendikten sonra araçlara yüklenmektedir. Ayrıca firma bünyesinde her yüke hitap eden araçlar bulunmaktadır. Eşya ve taşıma güvenliği, söz konusu araçlar sayesinde profesyonel bir şekilde sağlanmaktadır. Samsun evden eve nakliyat firması İstanbul2un tüm ilçelerine de taşımacılık desteği sunmaktadır. Gerek montaj, gerekse söküm işlemleri de alanında uzman ekipler tarafından gerçekleştirilmektedir.

 

Genel Hizmetler

Her türlü yükü taşıyabilecek bir alt yapıya sahip olan Samsun evden eve nakliyat firması, farklı alanlarda hizmet vermektedir. Parça eşyalar ve kurumsal malzemeler başta olmak üzere, tüm yükler özenle işlem görmektedir. Ayrıca firmanın araçlarında var olan asansör sistemleri sayesinde de, taşımacılık faaliyetleri daha kolay bir şekilde yürütülmektedir. Yüksek katlarda olan daire ve ofislere çıkartılmaya çalışılan eşyalar zarar görmektedir. Ancak asansör sistemleri sayesinde bu sorun ortadan kaldırılmaktadır. Samsun evden eve nakliyat firması, bölgede bulunan şirketler ve seri imalat ürünleri için de taşımacılık desteği sunmaktadır. Genel hizmet alanlarında şehirlerarası nakliyat projeleri de yer almaktadır. Ayrıca hangi hizmet olursa olsun, her zaman eşya güvenliği ve müşteri memnuniyeti ön planda tutulmaktadır.

 

Nakliyat Süreci

Samsun evden eve nakliyat ekipleri, müşterilere taşıma maliyetleri ile ilgili fiyatlar vermektedir. Müşterilerin söz konusu bu fiyatları kabul etmesi halinde uygulamalara başlanmaktadır. Öncellikle işlem görmesi planlanan eşyalar fiziksel özelliklerine göre gruplara ayrılmaktadır. Bunun amacı, yolculuk sırasında yüklerin birbirine zarar vermesini engellemektir. Ardından paketlenen eşyalar kademeli bir şekilde araçlara yerleştirilmekte ve yeni adreslere gönderilmektedir. Daha sonra Samsun evden eve nakliyat firmasının taşıma ve montaj ekipleri devreye girmektedir. Odalara getirilen parça eşyalar, kısa bir süre içerisinde tekrar kurulmakta ve alanda bir karışıklık yaşanması engellenmektedir. Projenin sonunda ise, tüm eşyalar teker teker kontrollerden geçirilmektedir.

 

Samsun Evden Eve Nakliyat Ücretleri

Samsun evden eve nakliyat firması, taşıma maliyetlerinin artmasına rağmen eski fiyat tarifesi üzerinden hizmet vermektedir. Tüm projeler makul rakamlar ile tamamlanmakta ve memnuniyet oranları arttırılmaktadır. Ayrıca geri ödemeler noktasında da kolaylıklar sağlanmaktadır. Samsun evden eve nakliyat firması ile iletişime geçebilir ve taşımacılık ücretlerini öğrenme şansı bulabilirsiniz. Ayrıca tamamen ücretsiz bir şekilde adresinize kontrol ekini çağırarak da proje maliyetinizi birinci ağızdan öğrenebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şehir seçiniz

Ankara Evden Eve Nakliyat

Müşteri Yorumları