Samsun Evden Eve Nakliyat
Şehir Samsun
Yetkili
Telefon

0536 855 08 30

0536 855 08 30

Adres Emir Mahallesi, Gül Sokak, NO: 5, Merkez
Email
Web Site --
Kayıt Tarihi 28 Mart, 2018 Çarşamba

Deneyimli çalışan kadrosu ile birlikte sigortalı taşımacılık, paketleme, ofis taşımacılığı, ambalajlama ve asansörlü taşımacılık gibi konularda profesyonel hizmet sunan Samsun Evden Eve Nakliyat, hızlı ve pratik bir süreç yaşamanızı sağlıyor. Özellikle iş yeri taşımacılığında önemli bir etken olan hız, iş hayatından uzun süre uzak kalmanızı engelliyor. Nitekim profesyonel hayatınızdan uzak kalmanız, beraberinde olası ekonomik zararları da getirebiliyor. Ayrıca kariyerinizin olumsuz yönde etkilenmesi de yine olasılıklar dahilinde. Bunların yanında yeni bir eve taşınırken sürecin bir an önce sonlandırılması, bir o kadar hızlı bir biçimde gündelik hayatınıza dönüş yapmanızı sağlıyor. Bu durumsa stressiz bir süreç yaşamanıza olumlu katkılar sağlıyor.

Asansörlü taşımacılık hizmeti sayesinde yük asansörü bulunmayan ya da merdivenleri epey dar bir binaya taşınırken dahi hızlıca taşınma imkanından faydalanma şansına erişebilirsiniz. Kurulan asansör ile birlikte eşyaların uygun kata çıkarılmasını sağlayan hizmet, hem güvenli hem de hızlı bir çözüm sunuyor. Üstelik paketleme imkanı ile birlikte ekstra güvenlik önlemi alabilir, hassas eşyalarınızın daha dayanıklı hale gelmesini sağlayabilirsiniz.

SAMSUN EVDEN EVE NAKLİYAT PAKETLEME RESİMLERİ

1 Adet Yorum Var, Samsun Evden Eve Nakliyat

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şehir seçiniz

Ankara Evden Eve Nakliyat

Müşteri Yorumları

Samsun Evden Eve Nakliyat   01-11-2018

Samsun Evden Eve Nakliyat firmanızın gerçekten kaliteli ve işini önem veren titizlik yapan bir firmadır. Çok başarılı bir taşıma işlemi gerçekleşti. Evim Samsun'dan Ankara'ya araç ile Samsun Evden Eve Nakliyat firması ile taşındık. Ayrıca çok hızlı ve işini severek yapıyorlar çok memnun kaldım. Zaman kaybı ve hiç bir sorun yaşamadık. Ekipler güleryüzlü ve deneyimli ekip. Eşyalarım titiz ve bir çizik dahi yok. Müşteri memnuyetini üst düzeyde tutup bizi memnun ettiler. Herkese tavsiye ederim. Çalışanlarımıza ise iyi çalışmalar dilerim.