Samsun Milli Evden Eve Nakliyat
Şehir Samsun
Yetkili Cemil Bey
Telefon

0536 671 30 23

0536 671 30 23

Adres Akagündüz Cd. No: 7-B, Yenidoğan Mahallesi, İlkadım/Samsun
Email
Web Site --
Kayıt Tarihi 13 Eylül, 2018 Perşembe

Firmamız şehir içi ve şehirler arası taşımacılık konusunda türkiye’nin her bölgesine kesintisiz hizmet sağlamaktadır. Samsun ve ilçelerine eşya taşıma noktasında kaliteli hizmet sunar gerektiği zamanda parça eşya taşıma hizmeti de sağlayabiliriz. Firmamız bünyesinde asansörlü nakliyat hizmeti de sağlanmaktadır. Asansörlü nakliyat eşya taşımada tercih edilmesi gereken yöntemlerin başında geliyor. Çünkü bu sayede eşyalarınız taşıma anında hiçbir şekilde zarar görmeyecektir. Firma olarak teknolojik gelişmelere büyük önem veriyoruz. Amacımız taşımacılığı daha profesyonel bir hale dönüştürerek size hızlı bir nakliyat hizmeti sağlamaktır. Bugüne kadar yapmış olduğumuz her nakliyat işinde de bunu başarıyla gerçekleştirmiş bulunuyoruz.

Taşımacılık sektöründe önemli olan konulardan bir tanesi de hızlı nakliyattır. İnsanlar evlerini ya da ofislerini taşırken bir an önce sonuca ulaşmak isterler. Çünkü bu öncesinde ve sonrasında stres yaratacak olan bir durumdur. Bünyemizde yer alan teknik destek ekiplerimiz gerekli olan her türlü incelemeyi yaparak eşyalarınızı güvenli bir şekilde yeni adresine ulaştıracaktır. Firmamız bünyesinde hizmet veren araçlarımız özel olarak dizayn edilmiştir ve eşya taşıma için hazır olarak bekletilir. Bizden nakliyat günü alınması halinde ise eşyanın boyutlarına göre aracın temini sağlanır. Aracın ayarlanması sizden alınacak bilgiler doğrultusunda olur. bu nedenle taşınacak olan eşyanın kaç oda olduğu ve hassas eşyaların olup olmadığı konusunda gerekli olan her türlü bilginin alınması sağlanır.

Evden Eve Nakliyat Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Evden eve nakliyat fiyatları belirlenirken yukarıda da belirtmiş olduğumuz gibi eşyanın durumu belirleyici bir faktördür. Oda sayısı çoğaldıkça fiyatlarda da artış sağlanır. Bunun yanı sıra gidilecek olan mesafe de eşyanın fiyatını farklılaştıracak bir konu. Son olarak asansörlü nakliyat talep edilip edilmeyeceği belirlenir. Eğer ki eviniz yüksek katlardaysa bu durumda asansörlü nakliyat hizmeti verilecektir. Gerekli bilgiler sizden alındıktan sonra size aynı şekilde taşıma konusunda ihtiyacınız olacak bilgilerinde aktarılması sağlanır. Unutulmaması gereken nakliyat işlemlerinde firma seçimine dikkat etmektir. Çünkü her sektörde olduğu gibi bu sektörde de işini bilmeyen ve ne yaptığını bilmeyen birçok firma vardır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şehir seçiniz

Ankara Evden Eve Nakliyat

Müşteri Yorumları