Şanlıurfa Evden Eve Nakliyat
Şehir Şanlıurfa
Yetkili Mustafa Güzel
Telefon

0536 054 33 85

0536 054 33 85

Adres Hamidiye Mah., Prof. Abdulkadir Karahan Cad., 6330 Merkez/Haliliye/Şanlıurfa
Email uzmanlardestek@gmail.com
Web Site --
Kayıt Tarihi 21 Ocak, 2019 Pazartesi

Taşımacılık sektöründe hizmet veren Şanlıurfa evden eve nakliyat, kurumsal şirketlere ve ofislere özel araçlar tahsis emektedir. Akla gelen tüm eşyalar ve yükler, talep edilen adreslere götürülmektedir. Firma profesyonel hizmet anlayışı sayesinde müşterilerini maksimum düzeyde memnun etmektedir. Özellikle de evlerde bulunan mobilyalar ve koltuk takımları dikkatli bir şekilde taşınmaktadır. Ev taşımacılığı hizmetlerine özel olarak kurgulanmış olan uzman personeller, en küçük bir eşyanın zarar görmesini bile engellemektedir. Şanlıurfa evden eve nakliyat firması, 7/24 hizmet vermektedir. Anlık araç talepleri de değerlendirilmekte ve tüm yükler aynı gün içerisinde taşınmaktadır. Ayrıca her işlem öncesi yüklerin güvenliğini riske atacak olan sorunlar ve etkenler ortadan kaldırılmaktadır.

 

Nakliyat Araçları

Şanlıurfa evden eve nakliyat firması bünyesinde üst düzey kaliteye ve özelliklere sahip olan araçlar bulunmaktadır. Söz konusu bu araçlar sayesinde ağır veya hafif hiç fark etmeksizin tüm yükler profesyonel bir şekilde taşınılmaktadır. Ayrıca kamyon ve tır modellerinde var olan sabitleme aparatları sayesinde de araç içerisinde ki paketlerin birbirine temas etmesi engellenmektedir. Şanlıurfa evden eve nakliyat firması, projenin gerçekleşeceği alana önceden ekip yönlendirmektedir. Bu ekipler eşyaları dikkatli bir şekilde incelemekte ve sayılarına göre araç belirlemektedir. Bu sayede tüm eşyalar tek bir seferde yen yaşam alanlarına götürülerek, zaman kayıplarının yaşanması engellenmektedir.

Paketleme Ve Montaj Hizmetleri

Ahşap yüzeylerin çoğunlukla olduğu ev taşıma projelerinde paketleme işlemlerinin önemi büyüktür. Şanlıurfa evden eve nakliyat firması ise, tüm eşyaları özenle ambalajlamakta ve ambalaj içerisine destek malzemeleri yerleştirilmektedir. Bu sayede eşyalara çevresel etkenlerden gelen darbelerin kötü sonuçlar doğurması engellenmektedir. Yeni adreslere getirilen paketler ise, uzman personeller tarafından dairelere çıkarılmaktadır. Daha sonra ise montaj uygulamalarına geçilmektedir. Şanlıurfa evden eve nakliyat ustaları, tüm eşyaları özenle kurmakta ve alanda herhangi bir karışıklık yaşanması engellenmektedir. Ayrıca paketleme ve montaj desteği, firma tarafından verilen tüm hizmetler için geçerlidir. Parça yükler ve ofis malzemeleri de özenle paketlenmektedir.

 

Şanlıurfa Evden Eve Nakliyat Ücretleri

Ürün sayısına ve taşınılması planlanan bölgelerin uzaklığına göre farklılık gösteren nakliyat fiyatları, ailelerin gözünü korkutmaktadır. Ancak Şanlıurfa evden eve taşımacılık firması tarafından yapılan indirimler sayesinde söz konusu rakamlar aşağı çekilmektedir. Parça yükler, ev eşyaları ve diğer malzemeler ekonomik yakıt tüketim özelliğine sahip olan araçlar ile taşınmakta ve maliyetler düşürülmektedir. Bu nedenle de Şanlıurfa evden eve nakliyat firması, müşterilerine makul rakamlarla hizmet vermektedir.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şehir seçiniz

Ankara Evden Eve Nakliyat

Müşteri Yorumları