Şanlıurfa Milli Şehirler Arası Nakliyat
Şehir Şanlıurfa
Yetkili Cemil Bey
Telefon

0536 671 30 23

0536 671 30 23

Adres 362. Sk. No:19-A, Ulubatlı Mahallesi, Haliliye/Şanlıurfa
Email
Web Site --
Kayıt Tarihi 14 Eylül, 2018 Cuma

Kesintisiz evden eve nakliyat hizmeti sunan firmamız eşya transferi ile ilgili olarak her türlü problemi de ortadan kaldıracaktır. Firma olarak depolamadan tutunda ambar hizmetine varıncaya kadar size her türlü desteği eksiksiz olarak sağlayabiliriz. Güncel teknolojik gelişmeleri de yakından takip eden firmamız özellikle de evinizin eşyasını taşırken asansörlü çözümler üretir. Profesyonel bir nakliyat ihtiyacınızın olması durumunda bizimle iletişime geçmeniz nakliyat işlemlerinizi gerçekleştirmek için yeterli olacaktır. firma olarak geniş bir hareket kabiliyetine sahibiz bunun içinde yüksek bir teknik donanımla hareket edip eşya taşıma işlemini kontrolümüz altında gerçekleştiririz. Modern olan taşıma araçlarımız sayesinde Şanlıurfa’nın her ilçesine ve merkezinde aktif bir görev alanımız vardır. Bize teslim edilen eşyaları seri bir biçimde yeni yerlerine ulaştırarak müşteri memnuniyeti sağlarız.

Eşyalarınızın boyutu ve ağırlığı bizim için önemli değildir önemli olan bizimle iletişime geçtikten sonra gerekli oplanlamanın yapılması için sizi mekanınızda ziyaret etmektir. Bu ziyaretin temel amacı ise taşınacak olan eşyanın tüm detaylarıyla incelenmesini sağlamak. Taşıma gününde olası tüm risklerinde ortadan kaldırılması sıkıntıların önüne geçilmesi için bu hizmet bizim için olmazsa olmazlardandır. Firmamız taşıma işlemi sırasında geniş bir araç filosuna sahiptir. bunun içinde aynı anda bir çok evin nakliyat işlemlerini yürütebiliriz. Araçlarımızın konforu üst seviyede olmakla birlikte iç dizaynı yüksek kaliteye sahiptir. aracın içerisine yerleştirilen eşyalar bulundukları yerde sabitlenerek hareket etmesinin önüne geçilir. Araçlarımızın geniş olmasından kaynaklı olarak eşyalar rahatlıkla araca yüklenebilecektir. Kapalı kasa araçlarımızın iç bölümlerinde beyaz eşyalarınız güvenli bir şekilde seyahat edebilir. Bu seyahatler ister uzun yol olsun ister kısa mesafe olsun aynı konforda hareket eder.

Sigortalı Nakliyat

Firma olarak vermiş olduğumuz hizmetin geniş bir kapsamı var. Bu anlamda ister ev sahibi olun ister kiracı olun eşyalarınıza hiçbir şekilde zarar verilmeyecek gerekirse sigortalı nakliyat hizmeti sağlanacaktır. Sigortalı nakliyat ile birlikte eşyaların başına olası bir durumun gelmiş olması sizi maddi olarak sıkıntıya düşürmeyecektir.

Biz firma olarak yılların bilgi ve birikimine sahip olan Şanlıurfa’nın en köklü ve bilindik markalarından birisiyiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şehir seçiniz

Ankara Evden Eve Nakliyat

Müşteri Yorumları