Korkmazlar Evden Eve Nakliyat
Şehir Ankara
Yetkili Mevlüt Bey
Telefon

0536 349 73 98

0536 349 73 98

Adres Karslı Ahmet Cad, No 102 İçerenköy/İstanbul
Email
Web Site --
Kayıt Tarihi 9 Mart, 2018 Cuma

Türkiye’nin tüm il ve ilçelerine taşımacılık faaliyeti yürüten Korkmazlar evden eve nakliyat firması, Ankara merkezli hizmet vermektedir. Kamyon ve tır modelleri, bu merkez üzerinden farklı illere gönderilmektedir. Özellikle de firma tarafından kurulmuş olan şehir içi nakliyat platformu, sefer saat ve tarihlerini müşterilerin bilgisine sunmaktadır. Kokmazlar nakliyat, evden eve, ofis, ağır yük ve parça yük taşımacılığı hizmetleri vermektedir. Firma, paketleme, montaj ve yükleme gibi işlemleri de profesyonel bir şekilde gerçekleştirmektedir. Ayrıca yolculuk veya taşıma sırasında eşyalara zarar gelmemesi içinde her türlü önlem alınmaktadır. Şehir içi nakliyat platformu üzerinden düzenlenen sevkiyatlar, kontrollü bir şekilde tamamlanmakta ve söz verilen tarihler içerisinde taşıma işlemleri sonuçlandırılmaktadır.

Paketleme Desteği

Korkmazlar evden eve nakliyat personelleri, taşıma sırasında eşyalara zarar gelmemesi için paketleme desteği sunmaktadır. Tüm yüzeyler, birinci sınıf kaliteye sahip olan ambalajlar ile sarılmaktadır. Sarmalama işlemleri sırasında eşyaların fiziksel özellikleri de göz önünde bulundurulmaktadır. Örneğin cam gibi kırılması muhtemel olan ürünler, paketlenmekle birlikte birde kutulanmaktadır. Şehir içi nakliyat platformu ekipleri, yeni yaşam alanına getirilen eşyaları özenle monte etmektedir. Ayrıca montaj desteği de alanında uzman olan marangoz ustaları tarafından verilmektedir.

 

Araç Çeşitleri

Ankara nakliyat sektörünün en köklü firmaları arasında yer alan korkmazlar taşımacılık, birbirinden farklı araç modelleri ile hizmet vermektedir. Firma bünyesinde tır, kamyon ve hafif ticari olmak üzere pek çok araç modeli bulunmaktadır. Özellikle de araçlarda yer alan asansör ve şehir içi nakliyat platformu sayesinde tüm yükler pratik bir şekilde yüksek katlara ulaştırılmaktadır. Buna ek olarak parsiyel taşımacılık hizmetlerinde ise, depolama alanları geniş olan kamyonlar tercih edilmektedir. Ankara nakliyat bünyesinde bulunan tüm araçlar, Türkiye’nin 81 ilinin iklim koşullarına uygun bir şekilde dizayn edilmiştir. Ayrıca ekonomik yakıt tüketim özelliğine sahip olan tır modelleri sayesinde de proje maliyeti düşürülmektedir.

 

Neden Korkmazlar Nakliyat?

Bir taşımacılık projesinin sorunsuz bir şekilde tamamlanabilmesi için profesyonel ekiplere ihtiyaç duyulmaktadır. Ankara korkmazlar nakliyat firması bünyesinde hizmet veren tüm personeller, mesleğin gerektirmiş olduğu tecrübeye sahiptir. Ayrıca firma her zaman müşteri memnuniyetine önem vermekte ve şehir içi nakliyat platformu hizmetlerini profesyonelce gerçekleştirmektedir. Kurumsal çalışma prensibi sayesinde de en ufak bir problemin yaşanmasına izin vermemektedir. Korkmazlar nakliyat firması, aynı zamanda müşterilerine özel kampanya ve indirimlerde tasarlamaktadır.

 

Şehir İçi Nakliyat Platformu

Korkmazlar nakliyat firması tarafından verilen şehir içi nakliyat platformu hizmeti, bireylerin firmalar hakkında bilgi almasını sağlamaktadır. Pek çok kişi, taşıma işlemleri öncesinde iyi bir nakliye şirketi arayışına girmektedir. Ancak absürt fiyatlar ve kalitesiz hizmet alma korkusu taşıyan bireyler, firma bulma noktasında sorun yaşamaktadır. Ancak şehir içi nakliyat platformu desteği sayesinde fiyat karşılaştırması yapabilir ve en kaliteli hizmeti ekonomik rakamlar ile alabilirsiniz.

 

 

1 Adet Yorum Var, Korkmazlar Evden Eve Nakliyat

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şehir seçiniz

Ankara Evden Eve Nakliyat

Müşteri Yorumları

Korkmazlar Evden Eve Nakliyat   01-11-2018

Konuştuğumuz tarihten 1 hafta önce taşınmak istedik ve hiç sorun çıkarmadılar. Gelen arkadaşlar çok pratik ve temiz çalıştı. Her şey sökülüp paketlenip yeni adrese hasarsız bir şekilde teslim ettiler. En ufak bir sorun çıkmadan nakliyat hizmeti oldu . Fiyat konusunda ne konuştuysak o geçerli oldu hiç bir ek masraf çıkartmadılar. Uygunluğuyla ve disiplinli güzel bir firma. Gerçekten çok memnun kaldık. Gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz.