Siirt Baltaş Evden Eve Nakliyat
Şehir Siirt
Yetkili
Telefon

0 534 891 80 34

0 534 891 80 34

Adres Suat Bedük Cd., Ülkü Mahalles Merkez/Siirt
Email
Web Site --
Kayıt Tarihi 26 Haziran, 2018 Salı

Firmamız şehirler arası nakliyat çalışmaları çerçevesinde sözleşmede belirlenmiş olan gün ve saatler içerisinde nakliyat sözleşmesine bağlı kalarak eşyalarınızı aynı gün ve saatte teslim edecektir. Bugüne kadar vermiş olduğumuz sözler doğrultusunda sözümüzü tutmaya hep önem verdik vermeye de devam ediyoruz. Bize telefon numaralarımızdan ulaşan müşterilerimize personel ve nakliyat hizmeti sağlayabiliriz.

İlk olarak muayene aşamasında evden eve nakliyat fiyatları belirlenirken eşya sahipleriyle bu fiyatlar üzerinden gerekli eklemeler yapılmakta ve net anlaşma sağlanmaktadır. Anlaşmanın sağlanması ile birlikte eşyaların bulunduğu adresi taşıyıcı eleman, paketleme elemanı, eşya asansörü ve eşya boyutlarına uygun kapalı kasa kamyonet gönderilerek gerekli taşıma faaliyetleri başlatılmaktadır.

Hızlı Nakliyat Hizmeti

Siirt içinde veya ilçelerinde veya Türkiye genelinde yapılacak evden eve nakliye çalışmaları ve bunun yanında Siirt Baltaş evden eve nakliyat başlangıcında personelimiz üzerlerine düşen görevleri en iyi şekilde yerine getirmek için görev dağılımı yapmaktadır. Yetersiz kalınan noktalarda her eleman diğer arkadaşının işine destek olarak taşıma işini hızlanmakta ve emniyetli şekilde yapılmasını sağlamaktadır.

Bir ekip çalışması halinde işlerimizi yürüttüğümüz için bugüne kadar herhangi bir emniyetsiz durum ortaya çıkmamış ve kaza oluşmamıştır. Bu sayede eşya sahipleri herhangi bir sorumluluk altına girmemiş ve sorunsuzca eşyalarının taşınmasını sağlamışlardır. Eşya sahipleri eşyalarına dokunmadan istedikleri talep doğrultusunda en kaliteli taşıma işlemi ile karşılaşmakta evden eve nakliyat konusunda en ekonomik fiyatları ödemektedir.

Eşya Sigortalama

Siirt Baltaş evden eve nakliyat olarak hazırlanmış olan nakliyat sözleşmesi doğrultusunda ücretsiz keşif hizmeti verilerek kaliteli nakliyat hizmeti sağlamaktayız. Özellikle Siirt Baltaş evden eve nakliyat sözleşmesinde belirtilen esaslar birebir yerine getirilmekte ve eşya sigortalama faaliyeti sırasında eşyalar güvence altına alınmaktadır.

Yol güzergahı boyunca eşyaların depolama ve ambar hizmetleri konusunda da gerekli hizmeti alabilmesi için mükemmel seviyede eşya koruması sağlayacak depolar, ambarlar, taşıyıcı elemanlar, İstifleme elemanları, forklift ve makaslı platformlar hazır bekletilmektedir. Biz firma olarak kalitemizin yanında hızlı ve güvenli çalışmalar sergileyerek müşterilerimizin memnuniyetini her zaman maddiyattan önce tutmakta ve bu konuda çalışmalar sergilemekteyiz.

HİZMET VERDİĞİMİZ BÖLGELER

Şubemizin olduğu ilçeler

  • Baykan Evden Eve Nakliyat
  • Eruh Evden Eve Nakliyat
  • Kurtalan Evden Eve Nakliyat

Hizmet Verdiğimiz İlçeler

  • Merkez Evden Eve Nakliyat
  • Pervari Evden Eve Nakliyat
  • Şirvan Evden Eve Nakliyat
  • Tillo Evden Eve Nakliyat

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şehir seçiniz

Ankara Evden Eve Nakliyat

Müşteri Yorumları