Siirt Milli Asansörlü Nakliyat
Şehir Siirt
Yetkili Cemil Bey
Telefon

0536 671 30 23

0536 671 30 23

Adres 1401. Sk. No:20-B, Bahçelievler Mahallesi, Merkez/Siirt
Email
Web Site --
Kayıt Tarihi 14 Eylül, 2018 Cuma

Firmamız anlaşmamız doğrultusunda sözleşmemizde belirtilen gün ve saatte adresinizde olacaktır. Eşyalarınızı vermiş olduğumuz sözler doğrultusunda taşır güvenli bir şekilde seyahat etmesini sağlarız. Bize telefonla ulaşan müşterilerimiz kurum ve kuruluşların yanı sıra bireysel anlamda da her türlü desteği sağlayabiliriz. Biz Siirt’in gözde nakliyat firmaları arasında gösterilmekteyiz. Firmamızla anlaşma yapılması için bizimle iletişime geçmeniz halinde İlk olarak muayene aşamasında evden eve nakliyat fiyatları belirlenirken eşya sahipleriyle bu fiyatlar üzerinden gerekli eklemeler yapılmakta ve net anlaşma sağlanmaktadır. Anlaşmanın sağlanması ile birlikte eşyaların bulunduğu adresi taşıyıcı eleman, paketleme elemanı, eşya asansörü ve eşya boyutlarına uygun kapalı kasa kamyonet gönderilerek gerekli taşıma faaliyetleri başlatılmaktadır.

Siirt içinde ya da ilçelerinde sorunsuz ve sıkıntısız bir nakliyat süreci işletim işimizi en doğru yöntemlerle gerçekleştiririz. Profesyonel kadromuz üzerine düşen her görevi ustalıkla ve uzman bir şekilde yerine getirecektir. Görev dağılımı firmamız için önemli bir konudur. bunun içinde sizden gelecek talepleri en doğru şekilde değerlendiririz.

Eşya sigortalama ve nakliye sözleşmesi hazırlama aşamasında ücretsiz expertiz hizmetinin yanında yol güzergahında geçecek zamanda hakkında eşya sahiplerine gerekli bilgilendirme yapılarak bu konuda herhangi bir soru oluşumu engellenmektedir. Özellikle Siirt şehirler arası eşya taşıma hizmetiyle size doğru çözümler sunarız.

Parça eşya taşıma hizmetinde şu şekilde bir uygulama yapıyoruz. Yol güzergahı boyunca eşyaların depolama ve ambar hizmetleri konusunda da gerekli hizmeti alabilmesi için mükemmel seviyede eşya koruması sağlayacak depolar, ambarlar, taşıyıcı elemanlar, İstifleme elemanları, forklift ve makaslı platformlar hazır bekletilmektedir. Biz firma olarak kalitemizin yanında hızlı ve güvenli çalışmalar sergileyerek müşterilerimizin memnuniyetini her zaman maddiyattan önce tutmakta ve bu konuda çalışmalar sergilemekteyiz.

Amacımız siz değerli müşterilerimizin eşyalarını en güvenli şekilde gerçekleştirmek ve bu güven içerisinde kafanızda meydana gelebilecek olan sorularında ortadan kaldırılmasını sağlamak. Nakliyat öncesinden sonrasına kadar düşündürücü, yorucu ve bazen de sıkıntı verici bir konudur. Bunun için bizi yani kurumsal anlamda profesyonel hizmet veren firmamızı aramanız en doğru çözüm olacaktır.

1 Adet Yorum Var, Siirt Milli Asansörlü Nakliyat

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şehir seçiniz

Ankara Evden Eve Nakliyat

Müşteri Yorumları

Siirt Milli Asansörlü Nakliyat   01-11-2018

Siirt Milli Asansörlü Nakliyat firmanızın gerçekten kaliteli ve işini önem veren titizlik yapan bir firmadır. Çok başarılı bir taşıma işlemi gerçekleşti. Evim Siirt'den Bolu'a araç ile Siirt milli Asansörlü Nakliyat firması ile taşındık. Ayrıca çok hızlı ve işini severek yapıyorlar çok memnun kaldım. Zaman kaybı ve hiç bir sorun yaşamadık. Ekipler güleryüzlü ve deneyimli ekip. Eşyalarım titiz ve bir çizik dahi yok. Müşteri memnuyetini üst düzeyde tutup bizi memnun ettiler. Herkese tavsiye ederim. Çalışanlarımıza ise iyi çalışmalar dilerim.