Sinop Evden Eve Nakliyat
Şehir Sinop
Yetkili Mustafa Güzel
Telefon

0536 054 33 85

0536 054 33 85

Adres Ada Mahallesi, Enver Bahadır Cd., 57044 Sinop Merkez/Sinop
Email uzmanlardestek@gmail.com
Web Site --
Kayıt Tarihi 21 Ocak, 2019 Pazartesi

Nakliyat sektöründe yaşanan büyük problemler, firmaların fiyatlarını etkilemiş ve maliyetler yükselmiştir. Özellikle de kış aylarında söz konusu fiyatlar daha da artmaktadır. Sinop evden eve nakliyat firması ise, müşterini memnun etek ve bütçelerin zorlanmasını engellemek için makul rakamlar ile hizmet vermektedir. Ev taşımacılığı, ofis taşımacılığı ve parça yük taşımacılığı projelerin tamamı piyasa şartlarına göre daha ucuz fiyatlar ile tamamlanmaktadır. Ayrıca Sinop evden eve nakliyat firması talep edilen adreslere hızlı bir şekilde ekip yönlendirmektedir. Acil araç ihtiyaçları karşılanmakta ve taşıma işlemleri maksimum 1 gün içerisinde sonuçlandırılmaktadır. Ayrıca ofislerde yer alan kurumsal malzemelerde firma tarafından profesyonel bir şekilde taşınabilmektedir.

 

Sinop Evden Eve Nakliyat Personelleri

Sinop evden eve nakliyat personelleri, mesleğin gerektirmiş olduğu bilgi ve tecrübeye sahiptir. Paketleme ve montaj işlemleri bilimsel yöntemler ile gerçekleştirilmektedir. Ayrıca eşyalara zarar gelmemesi açısından da her türlü önlem alınmaktadır. Firma, ofis veya banka taşımacılığı hizmetlerine özel olarak ekip kurgulamıştır. Bu sayede en ufak bir yükün deforme olması engellenmektedir. Sinop evden eve nakliyat ekipleri, yükleme işlemlerinden önce tüm eşyaları özenle paketlemektedir. Paketlenen eşyalar sayımlardan geçirilmekte ve yeni yaşam alanlarına götürülmektedir. Ayrıca firma bünyesinde bulunan mobilya ustaları ise, kısa bir süre içerisinde montaj işlemlerini tamamlamaktadır. Dolaplar, kabinler tekrar kurularak, müşterilere zahmetsiz bir hizmet sunulmaktadır.

Kaliteli Hizmet

Sinop nakliyat firması hizmet kalitesini yükseltmek için günümüz teknolojisinde üretilmiş olan araçlar ile sevkiyatlar düzenlemektedir. Kamyon ve tırlarda bulunan takip sistemleri sayesinde hangi aracın nerde olduğu kolay bir şekilde anlaşılmaktadır. İstanbul2un tüm ilçelerine de anlık olarak araç gönderilmektedir. Ayrıca asansörlü taşımacılık desteği sayesinde de eşyaların yüksek katlara kolay bir şekilde çıkarılmasını sağlamaktadır. Sinop evden eve nakliyat firması, müşterilerine söz verdiği süreler içerisinde nakliyat projelerini tamamlamaktadır. Gerek yükleme, gerekse montaj işlemleri öncesinde gerekli olan tüm önlemler eksiksiz bir şekilde alınmaktadır. Ayrıca alanlarda kullanılmayan ve boş yere yer kaplayan yükler için de depolama desteği sunulmaktadır.

 

Parça Yük Taşımacılığı

Eşya sayısının bir kamyonu dolduramayacak kadar az olması halinde parça yük taşımacılığı desteği devreye girmektedir. Sinop evden eve nakliyat firması, tüm parça yükleri farklı il ve ilçelere taşımaktadır. Ayrıca özenle paketlenen parça yükler, teslimattan önce ekipler tarafından kontrollerden geçirilmektedir. İki farklı bireye ait olan eşyaların birbirine karışmaması için de gerekli olan önlemler eksiksiz bir şekilde alınmaktadır. Sinop evden eve nakliyat firması sayesinde tüm yüklerinizi güvenli bir şekilde istediğiniz adreslere lanse edebilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şehir seçiniz

Ankara Evden Eve Nakliyat

Müşteri Yorumları