Sinop Evden Eve Nakliyat
Şehir Sinop
Yetkili
Telefon

0536 855 08 30

0536 855 08 30

Adres Karabey Mahallesi, Kocatepe Caddesi, NO: 5, Merkez
Email
Web Site --
Kayıt Tarihi 28 Mart, 2018 Çarşamba

Çoklu hizmetler neticesinde %100 müşteri memnuniyeti oluşturan Sinop Evden Eve Nakliyat, aynı zamanda deneyimli çalışan kadrosuyla her zaman müşteri desteği sunuyor. Böylelikle nakliyat sürecinde daha kullanıcı dostu bir deneyimin oluşturulmasını da sağlayan firma, asansörlü taşımacılık, paketleme, ofis taşımacılığı ve sigortalı taşıma gibi hizmetlerden anında faydalanmanıza imkan tanıyor. Çok katlı binalar açısından büyük kolaylık oluşturan asansörlü taşımacılık, dar merdiven sorununu ortadan kaldırıyor. Kurulan portatif asansör, eşyaların güvenli ve hızlı bir şekilde yukarı katlara ulaştırılmasını mümkün hale getiriyor. Ayrıca yük asansörüne sahip olmayan binalar açısından da mükemmel bir çözüm niteliği taşıyor.

Ofis taşımacılığı desteği neticesinde bir an önce yeni iş yerinize kavuşabilir, aksaklıklar yaşamadan kaldığınız yerden çalışmaya devam edebilirsiniz. Bu durum, aynı zamanda maddi açıdan zarara uğramanızı da büyük ölçüde önlüyor. Üstelik sigortalı taşımacılık desteği neticesinde eşyalarınızın sigorta kapsamına alınmasını sağlayabilir, olası durumlarda maddi zararların telafi edilmesine imkan tanıyabilirsiniz. Ayrıca paketleme hizmeti de yine eşyalarınızın dayanıklı hale getirilmesini sağladığından ötürü daha sorunsuz bir süreç yaşamanıza fayda sağlıyor.

1 Adet Yorum Var, Sinop Evden Eve Nakliyat

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şehir seçiniz

Ankara Evden Eve Nakliyat

Müşteri Yorumları

Sinop Evden Eve Nakliyat   01-11-2018

Sinop Evden Eve Nakliyat firmanızın gerçekten kaliteli ve işini önem veren bir firmadır. Çok başarılı bir taşıma işlemi gerçekleşti. Evim Sinopdan Edirne'e araç ile Sinop Evden Eve Nakliyat firması ile taşındık. Ayrıca çok hızlı ve işini severek yapıyorlar çok memnun kaldım. Zaman kaybı ve hiç bir sorun yaşamadık. Ekipler güleryüzlü ve deneyimli ekip. Eşyalarım titiz ve bir çizik dahi yok. Müşteri memnuyetini üst düzeyde tutup bizi memnun ettiler. Herkese tavsiye ederim. Çalışanlarımıza ise iyi çalışmalar dilerim.