Şırnak Evden Eve Nakliyat
Şehir Şırnak
Yetkili Mustafa Güzel
Telefon

0536 054 33 85

0536 054 33 85

Adres smet Paşa Mahallesi, Cumhuriyet Meydanı No:1, 73000 Şırnak Merkez/Şırnak
Email uzmanlardestek@gmail.com
Web Site --
Kayıt Tarihi 22 Ocak, 2019 Salı

Doğu ve Güneydoğu Anadolu bölgesinde hizmet veren Şırnak evden eve nakliyat, Türkiye geneline sevkiyat desteği sunmaktadır. Yükleme, boşaltma ve taşıma noktasında profesyonelliği yakalamış olan firma, müşteri memnuniyetine de ayrı bir önem vermektedir. Parça yükler, ofis malzemeleri ve ev eşyaları, talep edilen adreslerden alınmakta ve yine talep edilen adreslere götürülmektedir. Şırnak nakliyat firması, profesyonel bir hizmet anlayışına sahiptir En küçük bir eşyanın zarar görmemesi veya deforme olmaması için her türlü önlem alınmaktadır Paketleme, montaj ve söküm gibi işlemler ise, alanında uzman ekipler tarafından gerçekleştirilmektedir. Şırnak evden eve nakliyat, Ankara, İzmir ve İstanbul gibi büyükşehirlere de 7/24 araç desteği sağlamaktadır.

Paketleme Ve Montaj

Şırnak evden eve nakliyat personelleri, taşıma sırasında eşyaların çevresel etkenlerden dolayı zarar görmemesi için üst düzey bir paketleme gerçekleştirmektedir. Mobilyalar, parça eşyalar veya koltuk takımları, sert ve dayanıklı olan ambalajlar ile sarılmaktadır. Ayrıca taşıma işlemlerinin daha kolay bir şekilde gerçekleştirilmesi için bazı mobilyalar parçalara ayrılmaktadır Şırnak evden eve nakliyat ekipleri, yeni adreslere getirilen bu parçaları özenle tekrar montaj etmektedir. Firma tarafından gerçekleştirilen projelerde gecikme veya maddi zarar yaşanması söz konusu değildir. Zira tüm eşyalar, uzman personeller tarafından hassasiyet kurallarına uygun bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Şırnak nakliyat, asansörlü taşımacılık noktasında da destek sağlamakta ve talep eden müşteriler için vinç sistemleri temin edilmektedir.

Şırnak Evden Eve Nakliyat Hizmetleri

Şırnak taşımacılık firması, parça yük, kurumsal ve ofis taşımacılığı gibi alanlarda hizmet vermektedir. Her türlü yüke özel olarak da araç tahsis edilmektedir. Kamyon ve kamyonetler ile gerçekleştirilen sevkiyatlar da sorun çıkması söz konusu değildir. Firmanın tüm araçları taşıma güvenliğini maksimum bir düzeyde sağlayabilecek özelliklere sahiptir. Şırnak evden eve nakliyat, depolama ve şehirlerarası ağır yük taşımacılığı noktasında da hizmet vermektedir. Ayrıca parça eşyalar bile, adreslerden alınmakta ve sevkiyata hazır bile getirilmektedir. Profesyonel bir kadroya sahip olan firma, sigortalı nakliyat hizmeti de vermektedir. Yani kısacası, sektöre ait olan tüm faaliyetler, Şırnak nakliyat firması tarafından yürütülmektedir.

 

Nakliyat Ücretleri

Sektörün en ekonomik hizmetini sunan Şırnak nakliyat firması, müşterilerine özel indirimler gerçekleştirmektedir. Ayrıca yaz, kış hiç fark etmeden aynı fiyatlar üzerinden hizmet verilmektedir. Şırnak evden eve nakliyat personelleri taşınması planlanan eşyaları dikkatli bir şekilde inceledikten sonra maliyet hesaplamak veya telefon üzerinden de fiyat vermektedir. Konu hakkında detaylı bilgi almak için firmanın müşteri temsilcileri ile iletişime geçebilirsiniz. Talep ettiğiniz adreslere de çok kısa bir süre içerisinde ekip yönlendirilmesini sağlayabilirsiniz.

Hizmet Bölgeleri

  • Beytüşşebap.
  • Cizre.
  • Güçlükonak.
  • İdil.
  • Silopi.
  • Uludere.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şehir seçiniz

Ankara Evden Eve Nakliyat

Müşteri Yorumları