Şırnak Milli Nakliyat
Şehir Şırnak
Yetkili Cemil Bey
Telefon

0536 671 30 23

0536 671 30 23

Adres Tabibler Cd. No:34-A, Cumhuriyet Mahallesi, Merkez/Şırnak
Email
Web Site --
Kayıt Tarihi 17 Eylül, 2018 Pazartesi

Ev taşımak, semt ve şehir değiştirmek insanlara yorucu gelen işlerdendir. Nakliye süreci, eşyaların paketlenmesi, tekrar yerleştirilmesi, kırılması- bozulması düşünülen eşyalar gibi birçok ayrıntı içermektedir. Zaman ve maliyet gerektiren taşımacılık işlemlerinde devreye giren sektör, nakliyeciliktir. Nakliye şirketleri, son yıllarda gelişim göstererek daha geniş çaplı hizmet sağlamaya başlamışlardır.

Evden eve taşımacılıkta Şırnak Milli Nakliyat firmasının genel görevleri; ev eşyalarını toplayıp, zarar görmeyecek şekilde sarılması- paketlenmesi ilk aşamasıdır. Eşyaların taşınması ve taşınılacak mekana transfer edilmesi. Beyaz eşya ve elektronik eşyaların monte edilmesi, yıkama makinelerinin tesisata bağlanması hizmetleri sunmaktadırlar. Ayrıca eşya depolama hizmetleri de sunmaktadırlar. Şırnak ilinin tüm ilçelerine Şırnak Milli Nakliyat firması kaliteli ve hızlı hizmet sağlamaktadır. Şırnak içinde ve tüm yurt çapında taşıma ve transfer işlemlerini deneyimli ekibiyle sağlamaktadır.

Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Ev taşıma işleminde öncelikle keşif yapılmaktadır. Keşif sırasında; taşınacak evin bulunduğu kat, oda sayısı, eşya miktarı ve eşyaların hazır olup olmadığının analizi yapılır. Ayrıca bina yapısının uygunluğu, insan gücüyle taşınması veya asansör sisteminin kurulup kurulmayacağı Şırnak Milli Nakliyat firmasının nakliye işlemlerinde kullandığı kriterlerdir. Aynı şekilde taşınacak binanın kat sayısı, kapı girişleri, eşyaların yerleştirilmesi, eşya montajı gibi konular göz önünde bulundurulur. Fiyatlar şehir içi ve şehir dışında, kaç km kat edileceğine göre hesaplanmaktadır. Asansör ekipmanının kurulması, asansör aracının kullanılması fiyat listesi için keşif konusudur.

Nakliye Firması Neye Göre Seçilir?

Garantili nakliye firmaları genellikle en çok tercih edilenlerdir. Taşınma sırasında, zarar görmesi muhtemel eşyaların ücretini ödeyen veya yenisini temin eden, garantili usulle çalışan Şırnak Milli Nakliyat firması, müşteri memnuniyetini esas alarak çalışmaktadır. Fiyat seçenekleri ve indirim avantajları, müşteriler tarafından tercih edilme kriteri olarak değerlendirilir. Web siteleri üzerinden km hesabı yapabilir, telefonla bilgi alabilirsiniz.

1 Adet Yorum Var, Şırnak Milli Nakliyat

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şehir seçiniz

Ankara Evden Eve Nakliyat

Müşteri Yorumları

Şırnak Milli Nakliyat   31-10-2018

Şırnak'taki görevimi tayinim sebebiyle sonlandırmam gerekiyordu. Tayinim memleketim Gaziantep'e çıktığı için Gaziantep'e nasıl daha kaliteli ve güvenli şekilde taşınırım diye araştırmaya başladım. Şırnak'ta alanında uzmanlaşmış olan Milli Nakliyat'ı buldum. Kendileriyle gerekli görüşmeleri sağladıktan sonra evimdeki eşyaların analizini yapmak için evime geldiler. Ve belirttiğim tarihte nakliyat işlemim başladı. Nakliyat süresinde gayet titiz çalışmalarından dolayı çok memnun kaldım. Uygun fiyata gayet sağlıklı bir şekilde taşınmamdaki katkılarından dolayı Milli Nakliyat'a teşekkürlerimi iletiyorum.