Tekirdağ Evden Eve Nakliyat
Şehir Tekirdağ
Yetkili Mustafa Güzel
Telefon

0536 054 33 85

0536 054 33 85

Adres Ertuğrul Mahallesi, İskele Cd. No : 15 59100 Tekirdağ Merkez/Tekirdağ
Email uzmanlardestek@gmail.com
Web Site --
Kayıt Tarihi 24 Ocak, 2019 Perşembe

Ev, ofis ve parça yük taşımacılığı gibi alanlarda hizmet veren Tekirdağ evden eve nakliyat firması, alanında profesyonelliği yakalamıştır. Türkiye’nin 81 iline araç desteği sunulmakla beraber, tüm yükler güvenli bir şekilde adreslere ulaştırılmaktadır. Firma, bilgili ve tecrübeli personelleri sayesinde, uygulama noktasında herhangi bir sorun yaşanmasını da engellemektedir. Ayrıca paketleme, montaj ve yükleme işlemleri de, sadece bilimsel yöntemler ile gerçekleştirilmektedir. Tekirdağ evden eve nakliyat, müşteri memnuniyetine önem veren bir hizmet anlayışına sahiptir. Zira fiyat konusunda da çeşitli indirim ve kampanyalar gerçekleştirilmektedir. Evlerde, ofislerde ve şirketlerde bulunan eşyalar, talep edilen adreslerden alınmakta ve yine talep edilen adreslere götürülmektedir.

 

Eşya Güvenliği

Tekirdağ evden eve nakliyat ekipleri, yapısı, boyutu ve tonajı ne olursa olsun tüm eşyaları özenle paketlemektedir. Paketleme işlemlerinde ise birinci sınıf kaliteye sahip olan ambalajlar kullanılmaktadır. Eşya güvenliği sağlamak adına çeşitli önlemlerde alınmaktadır Tekirdağ nakliyat personelleri, dolap veya kabin gibi hantal mobilyaları parçalara ayırdıktan sonra paketleme işlemlerine geçmektedir. Özenli bir şekilde araçlara yüklenen söz konusu paketler, en ufak bir darbeye maruz kalmadan adreslere götürülmektedir. Ayrıca Tekirdağ evden eve nakliyat personelleri, montaj konusunda da destek sağlamaktadır. Uzman marangoz ustaları sayesinde de, tüm mobilyalar tekrar kurulmaktadır. Taşıma, montaj ve paketleme gibi işlemlerin tamamı firma personelleri tarafından gerçekleştirilmektedir. Bu sayede müşteriler zahmetsiz bir hizmet almaktadır.

 

Tekirdağ Evden Eve Nakliyat Hizmetleri

Tekirdağ taşımacılık firması, asansörlü nakliyat başta olmak üzere pek çok alanda hizmet vermektedir. Kurumsal veya banka taşımacılığı noktasında da çeşitli projeler üretilmektedir. Firma bünyesinde bulunan kamyon ve kamyonetlerin sayısı oldukça fazladır. Ayrıca bu araçların teknik özellikleri ve depolama alanları da farklıdır. Dolaysıyla her yük veya eşya profesyonel bir şekilde taşınabilmektedir. Tekirdağ evden eve nakliyat firması, parça yük, büro ve ağır yük taşımacılığı gibi hizmetlerde vermektedir. Güçlü bir alt yapıya sahip olan ve şehirlerarası nakliyat desteği sunan Tekirdağ lojistik, tüm projeleri de zamanında teslim etmektedir.

 

Nakliyat Fiyatları

Tekirdağ evden eve nakliyat, müşteri memnuniyetine önem vermektedir. Bu nedenle de fiyat konusunda her zaman gerekli olan indirim ve kampanyaları gerçekleştirmektedir. Nakliyat fiyatları, illere, ilçelere ve eşya sayısına göre değişkenlik göstermektedir. Ancak firma sayesinde tüm yükler, piyasa şartlarına göre daha makul rakamlar ile taşınmaktadır. Tekirdağ evden eve nakliyat, acil araç ihtiyaçlarını da anlık olarak karşılamaktadır. Güvenli bir hizmet almak ve eşyalarınızı Türkiye’nin dört bir tarafına göndermek için firma ile iletişime geçebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şehir seçiniz

Ankara Evden Eve Nakliyat

Müşteri Yorumları