Tekirdağ Evden Eve Nakliyat
Şehir Tekirdağ
Yetkili
Telefon

0536 855 08 30

0536 855 08 30

Adres Hürriyet Mahallesi, Okur Caddesi, NO: 51, Merkez
Email
Web Site --
Kayıt Tarihi 28 Mart, 2018 Çarşamba

Gündelik hayatınızdan uzun süre kopmadan yeni evinize taşınmanızı mümkün kılan Tekirdağ Evden Eve Nakliyat, süreç içerisinde çoklu hizmetler sunmayı da ihmal etmiyor. Firma tarafından sunulan hizmetler çerçevesinde yer alan ofis taşımacılığı, tıpkı gündelik hayatınızdan kopmanızı önleyen taşımacılık kalitesi gibi iş hayatından da uzak kalmanızı engelliyor. Bu çerçevede maddi açıdan zarara uğramanızı dahi önleyen hizmet, kariyerinizin taşınma nedeniyle etkilenme sorununu da ortadan kaldırıyor. Yeni evinize ya da yeni iş yerinize hızlı ve elbette güvenli bir şekilde taşınabilirsiniz. Bu esnada uzman ekip desteğinin de devreye girmesiyle aklınıza takılan sorulara hızlıca cevap bulabilirsiniz. Üstelik deneyimli olan ekip, konuyla ilgili neler yaşayabileceğinizi biliyor ve buna göre hareket ediyor. Böylelikle olası sorunların ortadan kalkması da mümkün hale geliyor.

Asansörlü taşımacılık hizmetinden faydalanarak çok katlı binalarda ya da dar merdivenli yapılarda çok daha rahat bir taşınma deneyimi yaşayabilirsiniz. Tüm hizmetlerde güvenliği ön planda tutan Tekirdağ Evden Eve Nakliyat, ayrıca paketleme neticesinde eşyaların daha dayanıklı hale getirilmesine de yardımcı oluyor.

1 Adet Yorum Var, Tekirdağ Evden Eve Nakliyat

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şehir seçiniz

Ankara Evden Eve Nakliyat

Müşteri Yorumları

Tekirdağ Evden Eve Nakliyat   31-10-2018

Tekirdağ'da yaşamış olduğum evden ısınma problemim yüzünden başka bir eve taşınmam gerekiyordu. Bunun için eşe dosta sorup nakliyat firması arayışına geçtim. Araştırmalarım sonucunda arkadaşlarımında bir kaçının taşınma işlemlerinde tercih ettikleri Tekirdağ Evden Eve Nakliyat firmasını bulduk. İletişime geçtikten sonra söylediklerinin bana uygun olduğunu düşündüm ve onlarla taşınmaya karar verdim. 12. kattaki yeni evime asansörlü nakliyat araçlarını kullanarak hızlı ve güvenli bir nakliyat hizmeti verdiler. Onlara vermiş oldukları hizmetlerden dolayı teşekkür ederim. Tekirdağ'da başka bir firmaya gerek duymamanız gerektiğini belirtmek isterim.