Tokat Milli Nakliyat
Şehir Tokat
Yetkili Cemil Bey
Telefon

0536 671 30 23

0536 671 30 23

Adres Çağgölü Cd. No:37-A, Yeşilırmak Mahallesi, Merkez/Tokat
Email
Web Site --
Kayıt Tarihi 18 Eylül, 2018 Salı

Nakliyat ihtiyacı olan insanların en çok sıkıntı çektikleri konu nakliyat firması seçerken olmuştur. Çünkü bugün piyasaya genel olarak baktığınızda bu işi yaptıklarını iddia eden ancak doğru tercih yapılmayacak kadar da eksik firmaların olduğu bilinir. Biz Tokat Milli nakliyat olarak siz değerli müşterilerimize hizmet verirken her zaman memnuniyet odaklı çalışır ve ona göre hareket ederiz. Nakliyat konusunda fikir sahibi olanların ise firma seçerken çok fazla zorlanmadıkları bilinir. Çünkü bu sürecin ilk aşamasında ücretsiz ekspertiz hizmeti olduğu bilinmektedir. Bu inceleme sırasında ise dikkat edilecek olan ilk konu eve gelen firma görevlilerin sizi ne şekilde bilgilendirdiğidir. Çünkü bu hizmet sırasında taşınılacak olan eşyalardan tutunda binanın kat yüksekliğine varıncaya kadar hepsinin değerlendirilip ona göre bir fiyat belirlemesi yapılması gerekir. Bu fiyat belirlemesi aşamasında ise insanlar her zaman en ekonomik fiyat veren firmayı tercih edeceklerdir.

MÜŞTERİ ODAKLI HİZMET

Firmamız hizmet verirken her zaman müşteri odaklı hareket etmiş ve bunun içinde ön plana çıkmıştır. Kaliteli ve yenilikçi marka olmamız sayesinde avantaj sağlayacak olan bir firma olarak da biliniriz. Ekip çalışmamız titizliğimiz ve deneyimli çalışanlarımız kalitesini bu şekilde gösterebilecektir. Bizim için her ayrıntı önemli bir konudur. Bunun içinde tüm ayrıntıları bilinçli bir şekilde gözden geçirir ona göre bir değerlendirme yaparız. Eşyaların taşınma şekli, asansörlü nakliyat gerekli olup olmadığı, paketleme aşamasında desteklenecek olan ürünler vs. her şeyin en doğru çözüm eşiğinde yapılması şarttır. Müşterilerin beklentilerini karşılayacak hizmetler ciddi oranda avantaj sağlayacak. Özellikle son yıllarda asansörlü nakliyat ön plana çıkıyor. Bu noktada Küçükyalı nakliyat firması hizmeti ile dikkat çekiyor. Çünkü asansörlü nakliyat hizmetinde bir ok avantaj da var.

Firma olarak hem hızlı hem de güvenilir bir şekilde eşyalarınızı yeni adresine taşıyor ve bu taşıma işlemini de çok kısa bir zaman içerisinde gerçekleştiriyoruz. Günümüzde binaların ve koridorlarının dar olması bu şekilde nakliyatın asansörlü olmasını da zorunlu bir hale getiriyor. Firmamız bu noktada size en doğru çözümleri sunarak başarılı bir nakliyat işlemi gerçekleştirecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şehir seçiniz

Ankara Evden Eve Nakliyat

Müşteri Yorumları