Trabzon Evden Eve Nakliyat
Şehir Trabzon
Yetkili Mustafa Güzel
Telefon

0536 054 33 85

0536 054 33 85

Adres Kaymaklı Mahallesi, Migros MM-Trabzon Şb. No:128, 61100 Merkez/Ortahisar/Trabzon
Email uzmanlardestek@gmail.com
Web Site --
Kayıt Tarihi 24 Ocak, 2019 Perşembe

Sektörün öncü bir firması olan Trabzon evden eve nakliyat, Karadeniz bölgesinin tüm il ve ilçelerine araç desteği sunmaktadır. Firma gelen talepleri, anlık olarak değerlendirilmekte ve maksimum 2 gün içerisinde adreslere ulaşılmaktadır. Ev, parça ve kurumsal yük taşımacılığı alanlarında hizmet veren Trabzon nakliyat, müşteri memnuniyetine önem veren bir çalışma anlayışına sahiptir. Ayrıca Türkiye’nin 81 iline de sevkiyat düzenlenmektedir. İstenilen eşyalar, talep edilen adreslere kadar götürülmektedir. Taşıma sırasında en ufak bir sorunun oluşmaması için de gerekli olan önlemler alınmaktadır. Ayrıca Trabzon evden eve nakliyat tarafından gerçekleştirilen projelerde eşyaların zarar görmesi riski bulunmamaktadır.

Paketleme Ve Taşıma

Trabzon evden eve nakliyat personelleri, her şeyden önce üst düzey bir paketleme desteği sunmaktadır. Araca yüklenmesi planlanan eşyalar, özenle paketlenmekle birlikte, kat, kat sarmalanmaktadır. Bu sayede gerek insan gücünden, gerekse çevresel etkenlerden dolayı eşyaların deforme olma riski ortadan kaldırılmaktadır. Ayrıca kaliteli ambalajlar ile gerçekleştirilen paketleme işlemleri, kısa bir sürede de tamamlanmaktadır. Trabzon evden eve nakliyat personelleri, her eşyayı fiziksel özelliklerine göre araçlara yerleştirilmektedir. Yüksek katlı binalar için ise, asansörlü taşımacılık desteği sunulmaktadır. Asansör sistemleri ile tüm eşyalar dakikalar içerisinde yeni yaşam alanına lanse edilmektedir. Trabzon nakliyat, ofis veya işyeri taşımacılığı hizmetlerinde de aynı profesyonelliği sergilemektedir.

Güvenli Hizmet

Taşımacılık hizmeti veren firmaların K3 başta olmak üzere, pek çok resmi belgeye sahip olması gerekmektedir. Trabzon evden eve nakliyat firması ise, bahsi geçen belgeleri eksiksiz bir şekilde tamamlamıştır. Ayrıca firma düzenli bir şekilde de denetimlerden geçirilmektedir. Sevkiyatlar da kullanılan kamyon ve tır modelleri, günümüz teknolojisi ile üretildiği için çeşitli özelliklere sahiptir. Tüm eşyalar, yeni araç modelleri sayesinde güvenli bir şekilde taşınmaktadır. Trabzon nakliyat, komisyonculuk yapan firmalar ile de çalışmamakta ve direk olarak yük sahipleri ile muhatap olmaktadır. Pahalı ve değerli olan eşyalar için ise, sigortalı nakliyat desteği sunulmaktadır. Trabzon taşımacılık sayesinde, tüm eşyalarınızı sıfır riskle ile istediğiniz il veya ilçelere gönderebilirsiniz.

Trabzon Evden Eve Nakliyat Farkı

Trabzon nakliyat, her zaman makul rakamlar ile hizmet vermektedir. Paketleme, montaj gibi ekstra hizmetler için de herhangi bir ek ücret talep edilmemektedir. Ayrıca müşterilere özel indirim ve kampanyalar da gerçekleştirilmektedir. Trabzon evden eve nakliyat firması, taşınma sürecinin sorunsuz ve kısa bir zaman içerisinde tamamlanması için de uzman personel desteği sunmaktadır. Bu sayede montaj ve paketleme işlemleri, profesyonel bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Konu hakkında detaylı bilgi almak için firma ile iletişime geçebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şehir seçiniz

Ankara Evden Eve Nakliyat

Müşteri Yorumları