Trabzon Milli Evden Eve Nakliyat
Şehir Trabzon
Yetkili Cemil Bey
Telefon

0536 671 30 23

0536 671 30 23

Adres Lütfullah Sk. No:38-A, Gülbaharhatun Mahallesi, Merkez/Trabzon
Email
Web Site --
Kayıt Tarihi 20 Eylül, 2018 Perşembe

Nakliyat sektöründe her zaman en çok tercih edilen marka haline gelmiş olan Trabzon Milli evden eve nakliyat gelişen teknolojiyle birlikte hızlı bir şekilde büyümeye de devam ediyor. Nüfusun hızlı bir şekilde çoğalmış olması ve binlerce hatta milyonlarca insanın nakliyat firmalarıyla iletişime geçerek evlerini taşıtma isteği bu firmalarında kendilerini geliştirmelerine imkan sağlamaktadır. Taşınma işlemi çok önemlidir ve bunu tek başınıza yapabilmenizin mümkünü yoktur. Eşyanın sökülmesinden montesine varıncaya kadar hatta toplanması dahi büyük bir zaman gerektirir. Bu zamanı ise doğru kullanabilmek ancak profesyonellerin yapabilecekleri bir konudur. Trabzon Milli evden eve nakliyat olarak biz hep zamanı doğru olarak kullanılma yönünde çalışma geliştirdik ve planlı bir şekilde hareket etmeye gayret ettik. Milli nakliyat sorunsuz ve farklı hizmetleri ile müşterilere en güzel hizmeti vermektedir.

MOBİLYALAR NASIL PAKETLENİR?

Taşıma işlemlerinde dikkatleri çeken hususlardan birisi mobilyaların paketlenmesidir. Mobilyaların paketlenmesi işlemlerinde ilk görev olarak eşyanın dışarıdan gelebilecek zararlara karşı mutlaka korunmasıdır. Bunun içinde kullanılacak olan malzemenin mutlaka kaliteli olması gerekir. Taşıma işlemlerinde eşyanın sökülmesi yer tutmaması açısından önemlidir. Bunun için mobilyalar doğru bir şekilde söküldükten sonra yine aynı hassasiyetle paketlenmesi gerekir. Paketleme işleminin yalnızca battaniyeye sarmak olmadığını bilmek gerekiyor. Mobilyanın kutularla desteklenmesi düşmesi gibi durumlarda da zarar görmesinin önüne geçecektir.

Trabzon Milli evden eve nakliyat olarak bugüne kadar yaptığımız her çalışmamızda buna çok dikkat ettik ve kullandığımız her malzemenin yüksek kalitede olmasını tercih ettik. TSE standartlarında kullanmış olduğumuz malzemeler sayesinde eşyaya hiçbir biçimde zarar gelmeyecektir.

NAKLİYAT SIRASINDA NELERE DİKKAT EDİLMELİDİR?

Nakliyat sonrasında dikkat edilmesi gereken konuların başında da öncesinde yapılan listelemedir. Yani her eşyanın eksiksiz olarak taşınması ve yeni adresine ulaştırılması gerekir. Özellikle de sigortalı nakliyat hizmeti sağlanıyorsa burada eşyanın eksiksiz ve sorunsuz bir şekilde teslim edilmesi gerekiyor. Firmamız sigortalı ve garantili nakliyat hizmeti sağlayarak size her zaman kaliteli nakliyat sağlayacaktır.

Yorucu, zahmetli ve zor olan bu süreçte her zaman size destek sunmaktan gurur duyduk ve duymaya da devam ediyoruz.

1 Adet Yorum Var, Trabzon Milli Evden Eve Nakliyat

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şehir seçiniz

Ankara Evden Eve Nakliyat

Müşteri Yorumları

Trabzon Milli Evden Eve Nakliyat   31-10-2018

sağlık problemlerinden dolayı trabzona taşınmıştım. bu sefer de işim gereği bolu'ya taşınmam gerekiyordu. Trabzonda yapmış olduğum gerekli araştırmalarda gözüme vermiş oldukları hizmetleriyle ün salmaya başlamış olan Milli Nakliyat'a rastladım. Taşınma sürecimin nasıl gerçekleşmesini istediğimi anlattığımda bana sundukları fırsatlarla çok memnun kaldım. Gerekli anlaşmaları sağladıktan sonra el sıkıştık ve nakliyat hizmetimi başlattılar. Nakliyat sürecinde göstermiş oldukları ilgi alaka ve titiz çalışmalarıyla evimi Trabzon'dan Bolu'ya sağlıklı ve kaliteli şekilde taşıdım. Bu süreçte emeği geçen herkese teşekkürlerimi borç bilirim.