Tunceli Baltaş Şehirler Arası Nakliyat
Şehir Tunceli
Yetkili
Telefon

0 534 891 80 34

0 534 891 80 34

Adres Deylem Veteriner, Moğultay Mahallesi, Boysan Cd. Merkez/Tunceli
Email
Web Site --
Kayıt Tarihi 2 Temmuz, 2018 Pazartesi

Şehirler arası nakliyat sektörü içerisinde köklü firmalardan birisi olan Tunceli Baltaş Şehirler arası nakliyat hızlı be güvenli bir taşımacılık sunmanın yanı ıra aynı zamanda kurumsal yapısıyla da dikkatleri üzerine çekmektedir. Faaliyet göstermiş olduğumuz süre içerisinde ilkelerimizden kabul etmiş oluğumuz hızlı ve güvenli nakliyatla taşımacılık hizmetimizi disiplinli bir şekilde gerçekleştiriyoruz. Müşteri memnuniyeti bizim için önemli bir konu bunun içinde sunduğumuz hizmet kalitemizin de bir göstergesi olmuştur.

Lojistik işlemlerinde özellikle Avrupa standartlarında geliştirilmiş olan yöntemler kullanılmakta müşterilerimizin eşyaları güvenli bir şekilde yeni yerine ulaştırılırken eşya sigortalama kapsamında firma garantisi son olarak nakliyesi yapılmaktadır. Firma kültürüne uygun şekilde hareket eden personellerimiz kalitemizi en iyi şekilde yansıtan unsurlar olup paketleme, taşıma, istifleme, de monte işlemlerinde de kabiliyetlerini en iyi şekilde ortaya çıkarmaktadırlar.

Tunceli Baltaş Şehirler Arası Nakliyat olarak biz teslim almış olduğumuz ev eşyalarını profesyonel ekiplerimiz en iyi şekilde paketleme işlemine tabi tutmakta ithal ambalaj ürünleri ile muhafaza altına almaktadır. Son zamanlarda en sık kullandığımız paketleme malzemeleri olarak havalı naylon ambalaj malzemeleri Kraft kağıt ile kaplama ve bunun yanında kalın branda kullanımı konusunda yetenekli elemanlarımız mevcuttur. Paketleme sırasında bayan elemanlarımızın desteği alınarak özellikle mutfak eşyaları titizlikle toplanmakta ve kırılmalara ve çatlamalara karşı gerekli paketleme işlemlerine tabi tutulmaktadır. Koltuk takımları, beyaz eşyalar ve diğer ahşap mobilyalar en iyi şekilde paketleme işlemine tabi tutulurken bayan elemanların yönlendirmelerine özen gösterilmektedir. Bu konuda firmamızın farkındalık yaratması diğer firmalara örnek davranış olarak ortaya çıkmaktadır.

Kısacası bizim için nakliyat sektörü her zaman güven vermek zorundadır. Bu sayede daha çok müşteri ve daha hızlı nakliyat hizmeti almış olacaksınız. Teknik açıdan sunduğumuz hizmet kalitesi standartların çok üzerinde olmakla birlikte aynı anda çok sayıda müşterimize hizmet verebilecek kapasitededir. Biz bize duyulan güvenin farkındayız bunun içinde verdiğimiz hizmette her zaman ilk olmanın haklı gururunu taşıyoruz. Tunceli merkez olmakla birlikte aşağıdaki ilçelerin tamamına da sorunuz bir nakliyat yürütebiliriz.

 

 

HİZMET VERDİĞİMİZ BÖLGELER

Şubemizin olduğu ilçeler

  • Çemişgezek Evden Eve Nakliyat
  • Hozat Evden Eve Nakliyat
  • Mazgirt Evden Eve Nakliyat

Hizmet Verdiğimiz İlçeler

  • Merkez Evden Eve Nakliyat
  • Nazımiye Evden Eve Nakliyat
  • Ovacık Evden Eve Nakliyat
  • Pertek Evden Eve Nakliyat
  • Pülümür Evden Eve Nakliyat

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şehir seçiniz

Ankara Evden Eve Nakliyat

Müşteri Yorumları