Tunceli Evden Eve Nakliyat
Şehir Tunceli
Yetkili Mustafa Güzel
Telefon

0536 054 33 85

0536 054 33 85

Adres Moğultay Mahallesi, Ata Sok. No:3, 62000 Tunceli Merkez/Tunceli
Email uzmanlardestek@gmail.com
Web Site --
Kayıt Tarihi 26 Ocak, 2019 Cumartesi

Türkiye genelinde taşımacılık hizmeti veren Tunceli evden eve nakliyat firması talep edilen adreslere kısa bir süre içerisinde ulaşmaktadır. Ofislerde, evlerde veya kurumsal şirketlerde var olan tüm eşyalar, profesyonel bir şekilde paketlenmektedir. Ayrıca gerek taşıma, gerekse yükleme noktasında eşyaların zarar görmemesi için de her türlü önlem eksiksiz bir şekilde alınmaktadır. Tunceli evden eve nakliyat, ülkemizin doğu ve güneydoğu illerine de sevkiyat desteği sağlamaktadır. Firma personelleri, tüm eşyaları özenle inceledikten sonra müşterilere fiyat bilgisi vermektedir. Anlaşmaya varıldığı anda da paketleme süreci başlatılmaktadır. Küçük veya büyük hiç fark etmeksizin tüm eşyalar özenle ambalajlanmaktadır. Firma, taşıma güvenliğini sağlamak için de çeşitli önlemler almaktadır.

Araç Modelleri

Bir nakliyat hizmetinin profesyonel bir şekilde verilebilmesi için sağlam ve dayanıklı olan araç modellerine ihtiyaç duyulmaktadır. Tunceli nakliyat firması ise, bahsi geçen tanıma uygun araçlar tahsis etmektedir. Kamyon, kamyonet ve tır gibi farklı depolama alanlarına sahip olan taşıtlar sayesinde tüm eşyalar tek seferde adreslere ulaştırılmaktadır. Tunceli evden eve nakliyat, yüksek katlı binalar için ise, asansörlü taşımacılık hizmeti vermektedir. Asansör sistemleri sayesinde tüm eşyalar, pratik bir şekilde taşınmaktadır. Ayrıca şirketler, bankalar veya kurumsal firmalar içinde sigortalı araçlar temin edilmektedir. Profesyonel bir hizmet anlayışına sahip olan Tunceli taşımacılık firması, müşterini her konuda da memnun etmektedir.

 

Düzenlenen Sevkiyatlar

Tunceli evden eve nakliyat firması, sevkiyat işlemlerini kademeli bir şekilde gerçekleştirmektedir. Öncelikle işlem görmesi planlanan eşyalar sayımlardan geçirilmekte ve hiçbir eşyanın yanlış uygulamalara maruz kalması engellenmektedir. Ayrıca müşterilere söz verilen süreler içerisinde de teslimatlar gerçekleştirilmektedir. Tunceli evden eve nakliyat firması, tüm işlemleri bilimsel yöntemler ile gerçekleştirmektedir. Örneğin paketleme işlemleri sırasında teknolojik cihazlardan destek alınmaktadır. Alanında başarıya ulaşan Tunceli taşımacılık firması, montaj noktasında da hizmet vermektedir. Yeni yaşam alanlarına getirilen mobilyalar veya masalar, uzman marangoz ustaları tarafından monte edilmektedir.

Tunceli Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Nakliyat fiyatları, eşya sayısına veya tonajına göre değişkenlik göstermektedir. Maliyet hesaplamaları ise, yol uzunluğu üzerinden gerçekleştirilmektedir. Ancak Tunceli evden eve nakliyat firması, müşterilerine ekonomik bir hizmet sunmakta ve farklı indirimler tasarlamaktadır. Anlaşılan rakam dışında herhangi bir bedel talep edilmesi de söz konusu değildir. Firma, ödeme noktasında da müşterilerine kolaylıklar sağlamaktadır. Sizde hemen Tunceli evden eve nakliyat firması ile iletişime geçebilir ve ekonomik bir hizmet alma şansı bulabilirsiniz. Anlık araç ihtiyaçlarınız için de her daim firmaya başvurabilirsiniz.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şehir seçiniz

Ankara Evden Eve Nakliyat

Müşteri Yorumları