Tunceli Milli Şehirler Arası Nakliyat
Şehir Tunceli
Yetkili Cemil Bey
Telefon

0536 671 30 23

0536 671 30 23

Adres Boysan Cd. No:9-A, Moğultay Mahallesi, Merkez/Tunceli
Email
Web Site --
Kayıt Tarihi 20 Eylül, 2018 Perşembe

Evden eve nakliyat, ofis taşımacılığı, şehirler arsı nakliyat gibi pek ço hizmet alanında faaliyetlerini sürdüren Tunceli Milli şehirler arası nakliyat firmamız taşımacılık hizmetlerinde değerlendirilebilir seçenekler arasında yer almaktadır. Nakliyat firması seçerken fiyat listeleri özellikle önemli kriterler arasında gösterilmektedir. Bunun içinde seçeceğiniz firmanın kat ettiği yol ve mesafe önemli bir adımdır. Ancak tek başına yeterli mi derseniz elbette ki yetmeyecektir. Firmanın bünyesinde çalışan personellerinden tutunda kullanılan araçlara kadar hepsinin dikkatli bir şekilde incelenmesi gerekiyor. Tunceli Milli şehirler arası nakliyat firmamız bu anlamda yüksek referanslara sahip olan güçlü bir markadır. Taşınacak olan eşya sayısı ne olursa olsun araç filomuz size en uygun çözümleri sağlayacaktır. Araçlarımızın tamamı üst model olmakla birlikte eşya taşıma için özel olarak tasarlanmıştır. Kapalı kasa araçlarımızla ister yaz isterseniz kış eşyalarınız güvenli bir şekilde taşınacak ve zarar görmesinin önüne geçilecektir. Bazı kişiler bugüne kadar eşyalarını taşıtmadıkları için zamanı geldiğinde nasıl bir hizmet alacaklarını ve almaları gerektiğini de bilemezler. Bunun içinde bu makalemizde nakliyat firmalarının ne iş yaptıklarını kısaca anlatalım istedik.

Nakliye Firmaları Ne Yaparlar?

Nakliyat firmalarının ilk yaptıkları şey taşıyacakları eşyanın güvenliğini sağlamaktır. Yeni mekana giderken yolculuk esnasında ve taşıma sırasında eşyanın zarar görmemesi adına uygun malzemelerle kaplanması gereklidir. Müşterilerin isteğine göre taşıma hizmeti farklılık gösterir. Bu standart taşıma olabileceği gibi asansörlü nakliyatta olabilmektedir. Ancak burada müşteri isteğini belirleyen durum ise dairenin konumudur. Eğer ki daireniz yüksek katlı bir binada ve en üst katlardaysa bu durumda taşıma işleminin yalnızca asansörlerle yapılması gerekir. Burada nakliyat firması müşterisine mutlaka yön gösterici olmak durumundadır.

Evden Eve Taşımacılık Fiyatları Nelerdir?

Evden eve nakliyat fiyatları belirlenirken ise tercih edilen yöntem ekspertiz hizmetidir. Çünkü evinize ya da ofisinize gelen eksperler evdeki eşyaları, evin konumunu, eşyaların boyutu gibi her türlü etkenleri değerlendirdikten sonra bir fiyat belirlemesi yapacak ve ücretsiz olan bu görüşme neticesinde de karar verilecektir. Taşıma işlemi ne kadar güvenli ve hızlı olursa hizmeti alan müşteri o derece memnun olacaktır.

1 Adet Yorum Var, Tunceli Milli Şehirler Arası Nakliyat

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şehir seçiniz

Ankara Evden Eve Nakliyat

Müşteri Yorumları

Tunceli Milli Şehirler Arası Nakliyat   31-10-2018

Tunceli'den tayinim sebebiyle oturmuş olduğum evimi memleketim Ankara'ya taşınmam gerekiyordu. Görev sürecim boyunca edinmiş olduğum arkadaşlarımla nakliyat firması arayışına geçtik. Arkadaşlarım arkadaşlarına sorarak bende gerek internet üzerinden gerek sosyal çevremde sorduğum zaman Milli Nakliyat'ın alanında güzel hizmetler sergilediğini gördük. Onları arayıp iletişime geçtiğimde nakliyatımın detaylarını anlattığımda uygulanacak işlemleri anlattılar. Nakliyat sırasında araçta eşyaların zarar görmemesi adına aldıkları önlemler ile güzel ve sağlıklı şekilde yoğun eşya sayım olmasına rağmen taşıdılar. Onlara bu süreçte bana gösterdikleri samimi ve iyi niyetli yaklaşımlarından dolayı ve nakliyat işlemim için teşekkürü borç biliyorum.