Uşak Milli Şehirler Arası Nakliyat
Şehir Uşak
Yetkili Cemil Bey
Telefon

0536 671 30 23

0536 671 30 23

Adres Yörük Sk. No:9-A, Durak Mahallesi, 64400 Uşak Merkez/Uşak
Email
Web Site --
Kayıt Tarihi 16 Eylül, 2018 Pazar

Firmamız sorumluluklarının bilincinde hareket ederek hizmetlerini müşteri memnuniyeti odaklı sürdürür. Bizim için kalite taşıdığımız eşyayı ön plana alarak müşterilerin beklentileri doğrultusunda hareket etmektir. Bunun içinde her türlü teknolojik gelişmeleri takip eder planlamamızı ona göre gerçekleştiririz. Evden eve nakliyat sektörü teknolojinin de gelişmesiyle birlikte bir çıta daha yükseltmiş ve insanlar evlerini taşırken bu hizmetin olmasını tercih etmişlerdir. Asansörlü nakliyat talep edilmesinin ilk nedenine baktığımız zaman eşyaların zarar görmemesi burada dikkatleri üzerine çekiyor. Çünkü taşıma işlemi sırasında özellikle bina içerisinde indirme ve çıkarmalarda eşyalar düşme ve sürtülmeye bağlı olarak zarar görebiliyorlar. Yani sizin para biriktirip ya da bir şekilde temin etmiş olduğunuz eşyalarınız hiç yere heba olabiliyor.

Biz Uşak Milli şehirler arası nakliyat firması olarak taşımacılık hizmetine başlamadan ilk yaptığımız şey eşyaların bir envanter listesinin oluşturulmasını sağlamaktır. Bunun içinde ücretsiz keşif ekiplerimiz evinize gelerek inceleme yaparlar. Bu inceleme aşamasında ise tüm eşyalarınız gözden geçirilerek herhangi bir aksaklığın olmaması sağlanır. Ev taşıma ciddi ve hassaslık gerektiren bir konudur. bunun içinde seçeceğiniz firmanın mutlaka geçmişini kontrol etmeniz gerekiyor. özellikle de şehirler arası nakliyat hizmetinde bu çok önemli bir konudur. firmanın bundan önceki taşıma hizmetinde memnuniyet sağlaması ve hakkında herhangi bir olumsuz eleştirinin bulunmaması sizin güveninizi sağlayacak bir durum dolayısıyla bu şekilde kurumsal hizmet veren firmalara gönül rahatlığı içerisinde eşyalarınızı teslim edebilirsiniz.

Uşak Milli şehirler arası nakliyat firmamız paketleme sırasında da almış olduğu ek tedbirlere dikkat eder. Bu dikkat ve hassasiyet eşyaların yolculuk sırasında zarar görmesinin önüne geçecektir. Kolileme işlemini sıradan birilerinin değil bu işte uzman kişilerin yapmış olması çok önemlidir. paketlemede kırılma ihtimali yüksek olan eşyalar ayrıca belirtilerek indirme, yükleme ve taşıma sırasında zarar görmemesi sağlanmalıdır. Firma olarak gerekli her türlü önlemleri almamızın yanı sıra hızlı olmaya da gayret ederiz. Her eşya sahibin isteği bir an önce yeni evlerine taşınmak ve bu telaşın sona ermesidir. Dolayıyla biz bu hizmeti verirken sonraki aşamaları da düşünür ve ona göre hareket ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şehir seçiniz

Ankara Evden Eve Nakliyat

Müşteri Yorumları