Hazarbey Şehir içi Nakliyat
Şehir Ankara
Yetkili Cemil Bey
Telefon

0536 671 30 23

0536 671 30 23

Adres Gazino mahallesi, Vatan cad, no 21 / 8 Keçiören/Ankara
Email
Web Site --
Kayıt Tarihi 9 Mart, 2018 Cuma

Türkiye genelinde taşımacılık hizmeti sunan hazarbey şehir içi nakliyat firması, tüm yük modellerine özel uygulamalar geliştirmektedir. Firma talep edilen adreslere kısa bir süre içerisinde ekip yönlendirmekte ve işlemlerin bir an önce başlamasını sağlamaktadır. Hazarbey şehir içi nakliyat, başta Ankara olmak üzere tüm il ve ilçelere de sevkiyat düzenlemektedir. Özellikle de parça yükler ve ofis malzemeleri profesyonel bir şekilde paketlenmekte ve araca yüklenmektedir. Alanında uzman personeller ile hizmet veren Ankara evden eve nakliyat firması, depolama noktasında oldukça profesyoneldir. Firma, paketleme, montaj ve yükleme gibi işlemleri de kusursuz bir şekilde gerçekleştirmektedir. Ayrıca herhangi bir nedenden dolayı eşyalara zarar gelmemesi için de her türlü önlem alınmaktadır.

 

Eşya Güvenliği

Taşıma noktasında yaşanan sorunların ilk nedeni, eşyaların düzensiz bir şekilde yüklenmedir. Özellikle de yolculuk sırasında yüklerin birbirine temas etmesi de başlı başına bir problemdir. Hazarbeyy şehir içi nakliyat personelleri ise, öncellikle paketleme işlemlerine başlamaktadır. Paketlenen tüm yükler, fiziksel özelliklerine göre gruplandırılmakta ve araçlara yüklenmektedir. Ayrıca kasa içerisine yerleştirilen eşyaların hareket etmeleri engellenmektedir. Ankara nakliyeciler firması, taşıma güvenliğini sağlamak için de çeşitli önlemler almaktadır. Örneğin araçlarda bulunan sigorta ve kaskolar sayesinde de yaşanan maddi kayıplar müşterilere yansıtılmamaktadır. Ankara nakliyeciler ekipleri, tüm adreslere zamanında ulaşmakta ve projenin gecikmesini engellemektedir. Firma, parça yükleri de teker teker adreslerden toplamakta ve yine ülkemizin tüm illerine lanse etmektedir.

 

Hazar Asansörlü Nakliyat

Nakliyat sektörünün en önemli aşaması olan asansörlü taşımacılık, Hazarbey şehir içi nakliyat firması tarafından verilmektedir. Bilindiği gibi her daire veya cadde bir tırın veya kamyonun girebileceği kadar geniş değildir. Bu nedenle de eşyaların katlara çıkartılabilmesi için de insan gücüne ihtiyaç duyulmaktadır. Ancak Hazarbey şehir içi nakliyat firması tarafından verilen asansörlü taşımacılık hizmeti sayesinde tüm eşyaları pratik bir şekilde yeni adreslere ulaştırılmaktadır. Bu destek, hem eşyaların daha kısa sürede taşınmasını, hem de işlemlerin daha güvenli bir şekilde gerçekleştirilmesini sağlamaktadır. Ankara nakliyeciler firması bünyesinde bulunan tüm kamyon ve tır modellerinde asansör sistemleri yer almaktadır. Ayrıca söz konusu bu araçlar düzenli olarak bakımlardan geçirilmekte ve en ufak bir sorun çıkarması engellenmektedir.

 

Şehirlerarası Nakliyat

Ankara nakliyeciler firması, şehirlerarası taşımacılık sektöründe de hizmet vermektedir. Özellikle de ağır yükler ve ev eşyaları, güneydoğu Anadolu bölgesine de götürülmektedir. Hazarbey evden eve nakliyat, tüm hizmetlerini makul rakamlar ile gerçekleştirmektedir. Müşterilere özel olarak yapılan indirim ve kampanyalar sayesinde de fiyatlar büyük oranda düşürülmektedir. Ayrıca şehirlerarası nakliyat hizmetlerinde kullanılan tır ve kamyonlar ekonomik yakıt tüketim özelliğine sahiptir. Konu hakkında detaylı bilgi almak için Hazarbey evden eve nakliyat firması ile iletişime geçebilirsiniz.

2 Adet Yorum Var, Hazarbey Şehir içi Nakliyat

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şehir seçiniz

Ankara Evden Eve Nakliyat

Müşteri Yorumları

Hazarbey Şehir içi Nakliyat   01-11-2018

Yaklaşık 5 defa ev taşıdım daha önceki taşınmalarımda sürekli bir sorun çıkmıştı ancak bu kez bir gün öncesinden gelip teyit edildi ve verilen saatte evde oldular. Hiç bir sorun çıkmadan evi taşıdılar. Tüm olabilecek sorunların önüne geçmek için önlem aldılar ve böylece hayatımda aldığım en başarılı evden eve nakliyat hizmetini aldım. Bir kez daha olursa yine kendilerinden hizmet alacağıma eminim. Sizlere kesinlikle öneririm.


Hazarbey Şehir içi Nakliyat   01-11-2018

Kardeşimin özel yapım eşyaları olduğundan aşırısı hassas olduğu için işlerinde başarılı , tecrübeli ve özenli dikkatli çalışan bir firma arıyorduk arkadaşlarımızın tavsiyesi üzerine bu firma ile görüşerek durumu anlattık dediğimiz gün geldiler ilk önce eşyalara sigorta yaparak sonra dikkatli bozulacak eşyaları sökerek dikkatli bir şekilde araca yüklediler yeni eve varılıp oraya taşımaya başladılar aynı özen ve dikkatli montaj ile taşıma işlemini bitirdiler. Sorunsuz bir taşıma gerçekleşti. Gerçekten işlerinde ustalar ve herkese öneriyorum.