Van Evden Eve Nakliyat
Şehir Van
Yetkili Mustafa Güzel
Telefon

Adres Abdurrahman Gazi Mahallesi, İskele Cd. No:26, 65040 Van Merkez/Van
Email uzmanlardestek@gmail.com
Web Site 0536 054 33 85
Kayıt Tarihi 26 Ocak, 2019 Cumartesi

Van Evden Eve Nakliyat tüm il ve ilçelerine taşımacılık hizmeti veren Van evden eve nakliyat firması, alanında profesyonelliği yakalamıştır. Özellikle de evlerde ve ofislerde bulunan eşyalar hassasiyet kurallarına uygun bir şekilde işlem görmektedir. Firma en ufak bir parçanın zarara uğramaması için de her türlü önlemi eksiksiz bir şekilde almaktadır. Parça yük, kurumsal yük ve banka taşımacılığı gibi alanlarda hizmet veren Van nakliyat firması, söz verdiği tarihte de adreslere ulaşmaktadır. Taşıma süreci en geç 2 gün içerisinde tamamlanmaktadır. Firma talep edilen adreslere ekip yönlendirilerek, eşyaların incelenmesini sağlamaktadır. Bu incelemeler sonucunda da projede kullanılması planlanan araçlar modeline karar verilmektedir. Zira Van evden eve nakliyat firması, her yüke özel araç tahsis edebilmektedir.

Kaliteli Nakliyat

Nakliyat işlemleri sırasında yaşanan sorunlar ve maddi kayıplar müşterileri mağdur etmektedir. Ancak Van evden eve taşımacılık firması, uygulama alanlarında sadece bilimsel yöntemleri kullanmaktadır. Bu nedenle de herhangi bir sorun yaşanması engellenmektedir. Tüm eşyalar, kaliteli ambalajlar ile en az iki kat olacak bir şekilde

Van Evden Eve Nakliyat

Van Evden Eve Nakliyat

paketlenmektedir. Ayrıca cam gibi kırılgan malzemeler için de kutulama desteği sunulmaktadır. Van evden eve nakliyat personelleri, montaj noktasında da her türlü desteği sağlamaktadır. Yeni adreslere getirilen mobilyalar, uzman marangoz ustaları tarafından kurulmaktadır. Yükleme ve paketleme işlemleri de, alanında bilgi sahibi olan personeller tarafından gerçekleştirilmektedir. Ofis ve site taşımacılığı gibi sektörlerde de hizmet veren Van evden eve nakliyat firması, hassas bir çalışma anlayışına sahiptir.

 

Teknolojik Araç Modelleri

Taşımacılık projelerinde tercih edilen araçların fiziksel durumu oldukça önemlidir. Dayanıklı ve kapalı kasa olan kamyonlar ile yürütülen nakliyat işlemlerinde sorun yaşanması mümkün değildir. Van evden eve taşımacılık firması bünyesinde, farklı depolama alanlarına sahip olan araçlar bulunmaktadır. Bu araçlarda yer alan asansör sistemleri sayesinde de tüm eşyalar, kolay bir şekilde yüksek katlara çıkartılmaktadır. Ayrıca firmanın kamyonları, her türlü olumsuz hava şartında da hizmet verebilmektedir. Van evden eve nakliyat, ülkemizin doğu ve güneydoğu illeri için de sevkiyat düzenlemektedir.

 

Van Evden Eve Nakliyat Ücretleri

Ekonomik fiyatlar ile hizmet veren Van evden eve nakliyat firması, müşterilerine özel indirim ve kampanyalar gerçekleştirmektedir. İster şehir içi, isterse şehirlerarası taşımacılık projeleri makul rakamlar le gerçekleştirilmektedir. Anlaşılan ücret dışında herhangi bir ek masraf talep edilmesi de söz konusu değildir. Örneğin montaj ve paketleme hizmetleri, taşıma maliyetlerinin içerisinde yer almaktadır. Sizde hemen Van evden eve nakliyat firması ile iletişime geçerek, kaliteli bir hizmet alma şansı bulabilirsiniz. Ayrıca eşyalarınızın incelenmesi içinde adresinize ekspertiz ekibi çağırabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şehir seçiniz

Ankara Evden Eve Nakliyat

Müşteri Yorumları