Van Uzmanlar Nakliyat
Şehir Van
Yetkili
Telefon

0536 855 08 30

0536 855 08 30

Adres
Email uzmanlardestek@gmail.com
Web Site http://vanuzmanlarnakliyat.com
Kayıt Tarihi 18 Mart, 2018 Pazar

Alanında profesyonel hizmet vermesiyle tanınan Van Uzmanlar Nakliyat, taşımacılıkta doğan birçok sorunun önüne geçiyor. Hali hazırda güvenilir nakliyat desteği sunarak müşterilerin imdadına yetişen firma, aynı zamanda %100 müşteri memnuniyeti oluşturmayı da başarıyor. Bu çerçevede hareket ederken evden eve nakliyat, parça eşya taşıma, asansörlü taşımacılık, ambalaj ve ofis taşımacılığı gibi noktalarda hizmet veren firma, profesyonel ekibi neticesinde hızlı ve pratik çözümler sunuyor.

Deneyimli çalışan kadrosu neticesinde eşyalarınızın güvenli olacak biçimde taşınmasını mümkün hale getiren Van Uzmanlar Nakliyat, aynı şekilde sürecin çok daha hızlı bir biçimde tamamlanmasını sağlıyor. Taşınma esnasında vakit kaybetmeniz, sizi hem gündelik hayatınızdan hem de iş hayatınızdan koparabilir. Stresli bir süreç yaşamanıza neden olan bu durum, ayrıca profesyonel hayatınızdan uzak kalmanızdan dolayı maddi anlamda zarara uğramanıza da neden olabilir. Bu nedenle nakliyat konusunda profesyonel bir ekipten faydalanmanız, çok yönlü faydalar elde etmenizi sağlıyor.

Sigorta desteği neticesinde ekstra önlem almanıza dahi imkan tanıyan Van Uzmanlar Nakliyat, ayrıca asansörlü taşımacılık hizmeti ile çok katlı binalar için de taşınma desteği oluşturuyor. Tüm bu hizmetlerden faydalanmak içinse iletişime geçmeniz yeterli.

5 Adet Yorum Var, Van Uzmanlar Nakliyat

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şehir seçiniz

Ankara Evden Eve Nakliyat

Müşteri Yorumları

Van Uzmanlar Nakliyat   30-04-2018

Teşekkürler çok güzel hizmet veriyorsunuz..


Van Uzmanlar Nakliyat   30-04-2018

Van uzmanlar nakliyata çok teşekkür ederim söz verdikleri gününde ve saatinden gelip eşyalarımı aldılar hiç bir sorun sıkıntı yaşamadık firma yetkilisi musa beye teşekkür ederim


Van Uzmanlar Nakliyat   01-05-2018

Teşekkür ederiz Zeliha hanım güzel temennileriniz de dolay bir daha bekleriz


Van Uzmanlar Nakliyat   02-05-2018

Sezai Bey güzel temennileriniz den dolayı teşekkür ediyoruz bir daha bekleriz


Van Uzmanlar Nakliyat   31-10-2018

Van'da oturduğum evden yeni evim yapıldığı için taşınmam gerekiyordu. Bu sebeple nakliyatının nasıl olacağına dair araştırmalara koyuldum. Araştırmalarda edindiğim bilgilere göre Van Uzmanlar Nakliyat'ın göstermiş olduğu kaliteli hizmetlerini gördüm. Tanıdıklarıma sorduklarımdada olumlu yorumlar aldığım için onlarla iletişime geçmeye karar verdim. İletişim'e geçtikten sonra benimle kurmuş oldukları güleryüzlü ve samimi sohbetleri ve ihtiyaçlarıma uygun yapabilecekleri hizmetleri anlattıklarında onlarla taşınmaya karar verdim. Taşınırken araç kasasına koydukları halı sayesinde Şehir içi nakliyat'ta eşyalarım hasarsız şekilde taşındı. Bu süre içinde gösterdikleri güzel hizmetten dolayı teşekkür ederim.