Yalova Evden Eve Nakliyat
Şehir Yalova
Yetkili
Telefon

0536 855 08 30

0536 855 08 30

Adres Camlı Mahallesi, Papatya Sokak, NO: 87, Merkez
Email
Web Site --
Kayıt Tarihi 28 Mart, 2018 Çarşamba

Profesyonel hizmetler çerçevesinde taşınma sürecinin çok daha kolay ve hızlı olmasını mümkün hale getiren Yalova Evden Eve Nakliyat, aynı zamanda %100 müşteri memnuniyeti sunuyor. Asansörlü taşımacılık, paketleme, sigortalı taşımacılık, ambalajlama ve uygun araç seçimi hizmetleri neticesinde en iyi kullanıcı deneyimini oluşturan firma, aynı zamanda oluşabilecek olası sorunlar karşısında anında çözüm oluşturuyor. Asansörlü taşımacılık neticesinde yük asansörü bulunmayan ya da dar merdivenlere sahip binalarda kolayca eşyaların taşınması sağlanıyor. Kurulan taşınabilir sistem neticesinde gerçekleştirilen işlemler, hızlı ve güvenli olacak bir şekilde tamamlanıyor. Üstelik firmanın sunduğu hizmetler dahilinde yer alan paketleme desteğinden faydalanarak ekstra önlem almanız da mümkün. Özellikle kırılabilir ve hassas eşyalar adına önem taşıyan paketleme, eşyaların daha korunaklı ve dayanıklı hale getirilmesini sağlıyor.

Alanında uzman çalışanlardan oluşan ekip, bahsi geçen tüm hizmetler çerçevesinde taşınmanızı kolaylaştırıyor. Taşınma sürecine olumlu katkılar sağlayan hizmetler, hem iş hayatından hem de gündelik hayattan kopmanızı büyük ölçüde önlüyor. Bu sayede kariyeriniz etkilenmediği gibi daha stressiz bir süreç yaşamanız da mümkün hale geliyor.

1 Adet Yorum Var, Yalova Evden Eve Nakliyat

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şehir seçiniz

Ankara Evden Eve Nakliyat

Müşteri Yorumları

Yalova Evden Eve Nakliyat   31-10-2018

Yalova'daki işimde yaşadığım sıkıntılardan dolayı İstanbul'a acil taşınmam gerekiyordu. İstanbula taşınırken trafikteki sıkışıklardan dolayı çok şüpheliydim eşyalar araç dur kalk yaptıkça zarar görürmü diye bayağı düşünüyordum. Araştırmalarım sonucunda gerek eşe dosta sorduğumda gerekse internette araştırdığımda bulmuş olduğum Yalova Evden Eve Nakliyat firmasıyla taşınma işlemini gerçekleştirdim. Kendilerine ulaştığımda gösterdikleri ilgi ve alaka beni ilk baştan mutlu etmeye başladı. Eşyalarımın analizlerini sağladıktan sonra nakliyat sürecinin nasıl olacağını anlattılar. gerekli anlaşmaları sağladıktan sonra hiç beklemeden taşınma işlemi başladı. Araçlarında kullanmış oldukları güvenlik önlemleriyle İstanbul Trafiğinde zararsız şekilde İstanbul'a taşındım. Onlara hizmetlerinden dolayı teşekkür ederim.