Yalova Milli Nakliyat
Şehir Yalova
Yetkili Cemil Bey
Telefon

0536 671 30 23

0536 671 30 23

Adres Çamlica Sk. No:9-A, Bayraktepe Mahallesi, Merkez/Yalova
Email
Web Site --
Kayıt Tarihi 20 Eylül, 2018 Perşembe

Yalova Milli Nakliyat ev eşyası depolama ve birçok nakliyat hizmetini bir arada barındırmaktadır. Kaliteli taşımacılığın tek adresi olarak bilinen firmamız son zamanlarda hızlı bir şekilde gelişen nakliyat sektörü içerisinde bir numaradaki yerini almış ve bunu garantili ve sigortalı nakliyat hizmetine borçludur. Bir firmanın garantili hizmet verebilmesi için öncelikli olarak dikkat etmesi gereken konu bünyesinde çalıştırmış olduğu performansıdır. Çalışan personelin performansının yüksek olması beraberinde kaliteli nakliyat hizmetini de getirecektir. Gelişen nakliyat sektörüyle birlikte firmamız başarılı hizmet yapmış ve bu hizmeti neticesinde de gerekli olan referanslara sahip olmuştur. Bugün piyasa da yasal olmadan hizmet veren pek çok firma olduğunu biliyoruz ve bu firmaların büyük bir bölümü de insanlara yalan yanlış bilgiler sunarak hizmet vermek istemektedir. Belki yapılan birkaç taşıma işleminde sorun çıkmayabilir. Ancak genele baktığımız da bu firmaların başarılı işler yapmış oldukları asla söylenemez.

Evden eve nakliyat hizmeti alan tüketicilerin doğru bir araştırma yaparak bu konuda işinin ehli firmaları tercih etmesi gerekiyor. İşlerinde ehil olan firmalar uzun yıllar boyunca sahip olduğu birikimlerini personelleriyle paylaşarak müşterilerinin daha mutlu olmasını sağlayacaktır. Biz nakliyat sonrasında alacağımız her övgü ve takdiri paraya tercih etmiş olan bir kuruluşuz. Kurulduğumuz günden bugüne kadar parayı ikinci sırada tuttuk ve bu samimiyet ve hassasiyetimizde beraberinde müşteri memnuniyetini sağlamıştır.

Gelişen dünya sürekli almış olduğunuz hizmetlerin kalitesini de artıracaktır.firmamız taşımacılığın yanı sıra depolama hizmetine de ağırlık vermektedir.

Depolama Hizmeti

Platform üzerindeki bölümden bize teklif göndererek fiyat alabiliyorsunuz. Uygun ücretler doğrultusunda ister eşyanızın tamamını isterseniz de parça eşyalarınızı güvenli bir şekilde depolarımızda tutacak ve gerekli hassasiyet gösterilerek eşyaların güvenliğini ön plana alarak zarar görmemesini sağlıyoruz. Günümüz teknolojisi ve vermiş olduğumuz hizmet neticesinde size kaliteli sunumlar gerçekleştirip en doğru çözümleri geliştirebiliriz.

Evden eve nakliyat işlemi yapan firmalar için en önemli aşamanın şehirler arası nakliyat hizmeti olduğu bilinir. Çünkü her firmanın bu hizmeti tam anlamıyla verebilmesi mümkün değildir. Biz firma olarak verdiğimiz bu hizmette de başarılı çözümler geliştirir ve eşyalarınıza zarar vermeden gidecekleri yere ulaştırırız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şehir seçiniz

Ankara Evden Eve Nakliyat

Müşteri Yorumları