Yozgat Evden Eve Nakliyat
Şehir Yozgat
Yetkili Mustafa Güzel
Telefon

0536 054 33 85

0536 054 33 85

Adres Medrese Mahallesi, 147 Sivas Caddesi, Adnan Menderes Blv., 66104 Yozgat
Email uzmamlardestek@gmail.com
Web Site --
Kayıt Tarihi 27 Ocak, 2019 Pazar

Farklı eşyaların taşınması noktasında her türlü desteği sağlayan Yozgat evden eve nakliyat firması, gelişmiş bir hizmet anlayışına sahiptir Uzman personeller ile faaliyet gösteren firma, aynı zaman Türkiye’nin 81 iline sevkiyat düzenlemektedir. Taşıma işlemleri sırasında, öncelik her zaman ürün güvenliğine verilmektedir. Özellikle de ev ve işyerlerinde bulunan mobilyaların zarar görmemesi için her türlü önlem alınmaktadır. Yozgat evden eve nakliyat firması, parça eşya, banka veya kurumsal taşımacılık alanlarında da hizmet göstermektedir. Yükün tonajı, sayısı hiç fark etmeksizin güvenli bir şekilde adreslere ulaştırılmaktadır. Ayrıca taşıma işlemleri, müşterilere söz verilen süreler içerisinde tamamlanmaktadır. Gerek şehir içi, gerekse şehirlerarası sevkiyatlar, sorunsuz bir şekilde gerçekleştirilmektedir.

Yozgat Evden Eve Nakliyat Araçları

Yozgat Evden Eve Nakliyat Araçları

Kaliteli Ambalajlar

Taşıma sırasında zarar gören eşyalar, sektörün genel sorunudur. Yozgat nakliyat ise, bu sorunu ortadan kaldırmak için kaliteli ve koruyuculuk katsayısı yüksek olan ambalajlar ile paketleme desteği sunmaktadır. Araca yüklenmesi planlanan tüm eşyalar, en az iki kat olacak bir şekilde paketlenmektedir. Ayrıca firma, yükleme noktasında da hassasiyet göstermektedir. Örneğin kollu veya bacaklı olan eşyalar, yatay bir şekilde araca yerleştirilmektedir. Yozgat evden eve nakliyat firması, montaj noktasında da müşterilerine her türlü desteği sunmaktadır. Yeni yaşam alanına getirilen eşyalar, uzman marangoz ustaları tarafından kurulmaktadır. Ayrıca ofis veya parça yük taşımacılığı projelerinde de aynı destek sağlanmaktadır.

Yozgat Evden Eve Nakliyat Araçları

Kaliteli Ambalajlar

Kaliteli Ambalajlar

Şehirlerarası taşımacılık sektöründe hizmet veren firmaların k3 belgesine sahip olması gerekmektedir. Ayrıca bu belgeye sahip olan şirket araçları düzenli olarak denetlenmektedir. Yozgat evden eve nakliyat araçlarının tamamında söz konusu belge mevcuttur. Ayrıca firma, sadece günümüz teknolojisinde üretilmiş olan kamyon ve tır modelleri ile hizmet vermektedir. Bu sayede sevkiyat güvenliği maksimum bir düzeye getirilmektedir. Yozgat taşımacılık, asansörlü nakliyat hizmeti de vermektedir. Yüksek katlı binalar için temin edilen asansör sistemleri sayesinde eşyaların dairelere çıkartılması daha da kolaylaşmaktadır. Ayrıca banka veya ofis taşımacılığı hizmetleri de, sigortalı ve asansörlü araç modelleri ile verilmektedir.

Nakliyat Ücretleri

Ekonomik bir hizmet anlayışına sahip olan Yozgat evden eve nakliyat firması, müşteri memnuniyetine de önem vermektedir. Tüm projeler makul rakamlar ile gerçekleştirilmekle birlikte, müşterilere özel indirimler de yapılmaktadır. Yakın güzergahlar için de herhangi bir araç masrafı talep edilmemektedir. Yozgat taşımacılık, talep edilen ücretlerin geri ödememeleri noktasında da kolaylıklar sağlamaktadır. Sizde hemen firma ile iletişime geçebilir ve adresinize ekspertiz ekibinin gönderilmesini sağlayabilirsiniz. Ayrıca anlık araç ihtiyaçlarınız içinde firmadan destek alabilirsiniz. Yozgat evden eve nakliyat, Ankara, İstanbul ve İzmit gibi büyükşehirlere de hafta da en az 4 kere sevkiyat düzenlemektedir. Bu sevkiyatlar parça eşyalar veya malzemeler için de geçerlidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şehir seçiniz

Ankara Evden Eve Nakliyat

Müşteri Yorumları