Yozgat Milli Asansörlü Nakliyat
Şehir Yozgat
Yetkili Cemil Bey
Telefon

0536 671 30 23

0536 671 30 23

Adres Poyraz Sk. No:10-A, Mutafoğlu Mahallesi, Merkez/Yozgat
Email
Web Site --
Kayıt Tarihi 16 Eylül, 2018 Pazar

Firma olarak başarılı işlere imza atmış ve evini taşımak isteyenlerinde her zaman destekçisi olmuşudur. Amacımız kaliteli hizmet sunup siz değerli müşterilerimize başarılı bir nakliyat hizmeti sağlamak. Bugüne kadar taşımacılık sektörünün çok fazla değişmiş olduğunu biliyoruz. Ve bunun içinde firma olarak bu değişimlere hep ayak uydurduk evden eve nakliyat firmaları denildiğinde adımızdan söz ettirebilmek ve hizmetlerimizi güven çatısı altında gerçekleştirmek bizim için önemli bir adım. Bunun içinde sürekli olarak kendimizi teknik açıdan geliştiriyoruz.

Firmamızın tercih edilmesi ve aynı zamanda kalitemizi de bulunduğumuz şehrin dışına taşıyabilmek firmamızın en büyük hedefleri arasındadır. Bunun içinde yalnızca Yozgat değil tüm türkiye’ye şehirler arası hizmet sağlayabiliriz. Nakliyat sektöründe dikkatin önemli olduğu bilinir çünkü taşınacak olan eşyanın ağırlığı ve maddiyatı önemli bir konudur. taşıdığınız eşyaya gücünüz yetmediğinde onu düşürmek ya da kırmak gibi durumla karşılacaksınız. Bunun içinde nakliyat işlemlerinde insan gücünden daha da ziyade makinelere öncelik vermek önemli bir konu olacaktır. firmamız makinelerin gücünden faydalanabilmek adına asansörlü nakliyat hizmetini başlatmış ve en yüksek dairelere bile sorunsuz bir taşıma imkanı bulmuştur. Asansörlü nakliyat hizmetinde kalite kullanılan asansörlere göre değişecektir. Bunun için firma olarak bünyemizde yer verdiğimiz asansörlerin son teknolojiye sahip olmasını isteriz. Her türlü ağırlıktaki eşyayı kaldırabiliyor olması asansörlerimizin başlıca özellikleri arasında yer almaktadır. Düzenli olarak bakımlarının yapılması ile de asansörlerin yerli yersiz bozulmalarının önüne geçmiştir.

Sıvı Yakıtlı Asansör Kullanımı

Asansörlü taşımacılık işlemlerinde kullanılan asansörlerin teknik özellikleri de önemlidir. Örneğin asansörünüzün yalnızca elektrikle çalışıyor olması beraberinde risk getirebilir. Çünkü elektriklerin olmadığı ya da kesildiği bir anda asansör devreden çıkacağından dolayı taşınma işlemi de yarım kalabilir. Bunun için biz firma olarak bünyemizdeki asansörlerimizi sıvı yakıtlı yani mazotlu olarak tercih ederiz. Bu sayede hangi koşullarda olursa olsun sorunsuzca çalışacaktır. Eşya taşıma firmalarının geneline baktığımızda bu firmaların elektrikli asansörleri kullanarak tasarruf yapmaya çalıştıkları bilinir ancak az önce de değimiz gibi bu eşyanın taşınma işlemini riske atabilecek bir durumdur.

1 Adet Yorum Var, Yozgat Milli Asansörlü Nakliyat

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şehir seçiniz

Ankara Evden Eve Nakliyat

Müşteri Yorumları

Yozgat Milli Asansörlü Nakliyat   31-10-2018

İşimdeki değişikliklerden dolayı Yozgat'tan Erzurum'a taşınmam gerekiyordu. Bundan dolayı yapmış olduğum araştırmalarda karşıma çıkan Yozgat Milli Asansörlü Nakliyat'la tanıştım. Araştırmalarım sonucunda ve eşe dosta sorduğumda vermiş oldukları hizmetlerden ün saldığını öğrendim. Bunları gördükçe onlarla çalışmaya daha çok yaklaştım. Yozgat'tan Erzurum'a gerçekten uygun ve kaliteli nakliyat hizmetini sunacaklarını söylediler. Eşyalarımın analizlerini çıkarttıktan sonra gerekli çalışmaları başlattılar ve taşınma işlemlerine başladık. Nakliyat boyunca kurulan iletişimlerdede bana güleryüzlü ve samimi yaklaşımlarını her zaman gösteren Milli Nakliyat'tan gerçekten çok memnun kaldım. Onlara bu hizmetlerinden dolayı teşekkürü borç bilirim.