Zonguldak Milli Evden Eve Nakliyat
Şehir Zonguldak
Yetkili Cemil Bey
Telefon

0536 671 30 23

0536 671 30 23

Adres Karanfil Sk. No:15-B, Mithatpaşa Mahallesi, Merkez/Zonguldak
Email
Web Site --
Kayıt Tarihi 15 Eylül, 2018 Cumartesi

Nakliyat işi denildiği zaman taşınacak olan kimselerin aklına gelen ilk konu ekonomik olması ancak bundan çok daha önemli bir konu var ki o da firmanın güvenilir olması ve kaliteli hizmet sağlaması. Evet, taşıma işleminde fiyat önemli bir konu ancak bu doğru firmayı tercih ettikten sonra üzerinde durulması gereken bir nokta. Biz Zonguldak Milli evden eve nakliyat firması olarak kurumsal anlamda hizmet veren yeri yurdu belli olan ve bugüne kadar binlerce müşterisine kurumsal ve bireysel hizmet vermiş güçlü bir markayız. Bizi tercih eden her müşterimiz memnuniyet yaşamış ve bu memnuniyetini de her türlü ortamda belirtmişlerdir. Bu nedenle de farkımızı gören her müşterimiz bizimle çalışırken güven duymuştur.

Firmamız bir marka olarak yoluna devam ederken yalnız Zonguldak değil tüm ilçeleri ve farklı şehirlere de hizmet sağlamaktadır. Uygun fiyat kaliteli hizmet anlayışıyla yola çıktığımız günden buyana her zaman kendimizi geliştirdik ve geliştirmeye de devam ediyoruz. Bizim güçlü yapımız sayesinde bizimle çalışan personellerimiz her daim mutlu olmuş ve bu mutluluklarını da performanslarıyla göstermişlerdir.

Zonguldak Evden Eve Nakliyat

Firmamız bünyesinde görev alan her çalışanımız bu işi yalnızca bir görev olarak değil kendilerine teslim edilmiş olan bir emanet olarak gördüklerinden sizin eşyalarınız bizim eşyalarımız prensibiyle hareket ederler. Biz bugüne kadar kurumsal yapımızdan hiç ödün vermedik ve vermemeye de devam ediyoruz. Bunun içinde her geçen gün büyüyen yapımız araç gereçlerimizin de genişlemesine neden olmuştur.

Firmamız bünyesinde birçok aracımız vardır ve araçlarımızın tamamı son model olmakla birlikte tüm bakımları da yapılmaktadır. Kazançlarımız her zaman maddiyat üzerine olmamakta, öncelikle güvenli bir taşımacılık, emniyetli bir faaliyet sonu elde etme ve müşteri memnuniyetini en yüksek seviyede kazanmak amacı olmaktadır. Bunun yanında ucuz fiyatlar sunarak özensiz taşıma yapan firmaların müşteri onayı aşamasında birçok sorunla karşılaştığını görmekte ve bunu müşterilerimize anlayabilecekleri şekilde anlatmaktayız. En önemli olan güvenliğin nasıl ortaya çıkabileceğini en iyi şekilde göstermekteyiz.

Bize duymuş olduğunuz güvenin farkındayız bunun içinde nakliyat sırasında üzerimize düşen ne varsa hepsini titizlikle gerçekleştirebiliriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şehir seçiniz

Ankara Evden Eve Nakliyat

Müşteri Yorumları